Nowe Feedly miażdży na iPhonie i Androidzie!

04.05.2011
Nowe Feedly miażdży na iPhonie i Androidzie!

Ojoj! Kiedy wszyscy myśleli, że Flipboard czy Zite to optymalne aplikacje obsługujące ‚curation‚, nagle obudził się jeden z pionierów tego konceptu, który od lat rozwijał świetną aplikację webową. Feedly – bo o nim mowa – właśnie wydał drugą wersję mobilną swojego serwisu na iPhone’a, iPada oraz Androida. Mówiąc, że nowa wersja aplikacji Feedly miażdży to mało. Dla mnie to optymalna aplikacja typu ‚curation’.

Szczerze mówiąc nie ma co dużo o aplikacji opowiadać. Idźcie i ściągnijcie ją na swoje iPhone’y, iPady i smartfony z Androidem, bo naprawdę warto. Serwis jako jedyny z całej puli czytników społecznościowych nowego typu ma równie dobrą wersję smartfononową, co tabletową. Jako jedyny na rynku oferuje w zasadzie dwa typy aplikacji w jednym: ‚curation’ na wzór Zite, w którym to system analizuje upodobania użytkownika podsuwając mu propozycje tekstów do przeczytania z danej tematyki i oceniając na podstawie tego, co przeczyta oferuje kolejne teksty z podobnej tematyki oraz czytnik RSS, na dodatek w kapitalnej formie Readability.

Aplikacja Feedly jest zdecydowanie najszybsza ze wszystkich czytników, najlepiej zintegrowana z mediami społecznościowymi i choć może wyglądająca nieco skromniej od Zite (dla mnie to najlepszy layout tego typu aplikacji), na pewno całościowo dająca najlepszy efekt z czytania źródeł blogowych i serwisowych na tablecie i smartfonie.

Poniżej krótkie demo nowej wersji Feedly Mobile. Resztę sami odkryjecie jak pobierzecie aplikację.

Feedly na iPhone’a i iPada tutaj.
Feedly na Androida tutaj.

Feed Your Mind On The Go from Feedly on Vimeo.

Teksty, które musisz przeczytać:

Czy nadal warto go kupić? iPhone 7 Plus – recenzja po pół roku

Na początku testowałem iPhone’a 7 i… nie przypadł mi do gustu. Jednak, gdy zamieniłem iPhone’a 6s na iPhone’a 7 Plus, naprawdę poczułem różnicę. Z nowym iPhone’em spędziłem już pół roku i postanowiłem przygotować kolejną recenzję. Jak iPhone 7 Plus znosi próbę czasu? Jak wypada na tle dostępnych na rynku sztandarowych smartfonów konkurencji? I czy warto … Continued

Spiders Web TV/iOS 23.03.2017

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement