WebShake.tv o iPadzie i digitalizacji prasy

25.03.2010
WebShake.tv o iPadzie i digitalizacji prasy

WebShake.tv (wcześniej KrakSpot.tv) to projekt, który ruszył ze sporym przytupem jak na polską część internetu. Internetowa telewizja w postaci cotygodniowych krótkich programów na temat nowych technologii rozwijana jest zaledwie od stycznia, a już zdążyła zdobyć całkiem sporą widownię, co zaowocowało pojawieniem się inwestora.

Przyglądam się projektowi od samego początku (po części dlatego, że jednym z autorów jest mój znajomy Marcin Jaśkiewicz) i jestem pod sporym wrażeniem tego, jak program się rozwija. Wprawdzie produkcyjnie WebShake.tv ciągle plasuje się raczej za AppleBlog.tv (który poziomem przygotowania produkcyjnego robi naprawdę piorunujące wrażenie), to merytorycznie nie jest najgorzej, choć jak dla mnie poszczególne tematy główne mogłyby być nieco bardziej dogłębnie eksplorowane.

W najnowszym, dwunastym już odcinku prowadzący WebShake.tv Marcin Jaśkiewicz i Dominik Szarek poruszają szczególnie interesujący mnie temat digitalizacji prasy w kontekście pojawiania się na rynku urządzeń typu Amazon Kindle, czy iPad. Szczególnie ciekawie robi się gdzieś w okolicach 6 minuty?

Tagi: ,

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement