Jak może wyglądać okładka magazynu na iPadzie

26.03.2010
Jak może wyglądać okładka magazynu na iPadzie

Tak zwana „jedynka” to najważniejsza strona każdej gazety. To ona w głównej mierze sprzedaje cały numer. To tematy z okładek prezentowane są w rozlicznych przeglądach prasy w telewizji i radiu, to one dominują dyskusję w mediach przez cały dzień.

W Polsce mamy kilka tytułów, które szczególną pieczołowitością traktują swoje okładki. Jednym z oczywistych przykładów jest tygodnik „Wprost”, który lubi zaszokować opinię publiczną kontrowersyjnym zdjęciem, czy fotomontażem na „jedynce”. Wystarczy wspomnieć listopad 2009 r. i okładkę, na której twarz popularnego prezentera telewizyjnego połączona została z twarzą La Toi Jackson? (za co ponoć Pan Ibisz pozwał „Wprost”).

iPad będzie przynosił kompletnie nowe możliwości dla kreatywnych dyrektorów artystycznych. Oto jeden z pomysłów jak mogłaby wyglądać okładka „Sunset Magazine”:*iPad Sunset Mag Cover Spec from Jesse Rosten on Vimeo.

Prawda, że inspirujące? Aż strach pomyśleć co mogliby wymyślić kreatywni „Wprost”, którzy zechcieliby sprzedać swój numer na iPadzie…

*Znalezione na TechCrunch

Tagi: ,

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement