"Let’s Rock", czy tylko nowe iPody?

03.09.2008
"Let’s Rock", czy tylko nowe iPody?

Konferencja Apple już w najbliższy wtorek, 9 września 2008 roku. Sposób w jaki Apple zaprasza na konferencję – w formie screenshotu z iPoda – wskazywałby na to, że plotki o nowych iPodach nano i zmianach w iPodach touch znajdują swoje potwierdzenie.

Mówi się nawet o 10 nowych pozycjach w portfolio iPodów. O nowych cenach iPodów touch też, gdyż teraz cena wejściowa toucha jest wyższa od iPhone’a. Wydaje się to niedorzecznością, skoro iTelefon to iPod touch plus dodatkowe atrakcje.

Może jednak okazać się, że „Let’s Rock” to nie tylko nowe iPody. Okazuje się, że siły PR firmy Apple bardzo silnie „follow-upują” wysyłki zaproszeń (typowe w public relations działanie: wysyłka informacji – pierwszy follow-up (doszło; niedoszło; czy wszystko jasne; czy potrzeba innych informacji) – drugi follow-up (ustalenie wszystkich szczegółów publikacji, spotkania, wydarzenia)). Chcą mieć pewność, że wszyscy ważni świata mediów będą obecni na wtorkowym spotkaniu z Apple.

Pewien dziennikarz ze Wschodniego Wybrzeża pochwalił się serwisowi Cult of Mac, że Apple wydzwania za nim prosząc, żeby koniecznie był we wtorek w San Francisco, gdyż „Let’s Rock will be a big deal”. Sam dziennikarz, który od lat pisze o nowych technologiach i Apple, jest zdziwiony takim zachowaniem PRowców Apple, gdyż z reguły ekipa Steve’a Jobsa pragnie do końca zachować w tajemnicy szczegóły swoich konferencji.

„Let’s Rock” w najbliższy wtorek o 10 rano czasu lokalnego w San Francisco w „Yerba Buena Center for the Arts”. To godzina 19 czasu polskiego.

Tagi: ,

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement