Największy konkurent Lightrooma całkowicie za darmo dla wszystkich!

News/Foto 27.10.2014
Największy konkurent Lightrooma całkowicie za darmo dla wszystkich!

Jeżeli szukasz profesjonalnego programu do obróbki zdjęć, który dodatkowo będzie darmowy – naprawdę trudno o lepszą promocję. Firma odpowiedzialna za największego konkurenta programu Adobe Lightroom poszła na całość i udostępniła pełną wersję DxO Optics Pro 8 całkowicie za darmo. Aby uzyskać darmową licencję, trzeba się pospieszyć.

Dxo Optics Pro to obok programu Adobe Lightroom jeden z najlepszych programów do edycji zdjęć. Oba programy pozwalają na pracę nad pojedynczym zdjęciem, ale cały swój potencjał odkrywają w momencie, gdy chcemy szybko obrobić całą dużą sesję zdjęciową. Szybkie kopiowanie całej edycji między zdjęciami jest najważniejszą cechą obu tych programów i sprowadza się do 2-3 kliknięć.

DxO_Optics_Pro_8_Standard_3D

Filozofia programów polega na tym, że pracujemy w nich na całych folderach zdjęć. Po wykonanej obróbce wszystkie zdjęcia eksportujemy (zapisujemy) jednocześnie, jednym kliknięciem. To zupełnie inaczej niż w przypadku np. Photoshopa, gdzie właściwie każde zdjęcie trzeba otwierać, obrabiać, a później zapisywać pojedynczo. W przypadku Photoshopa są akcje, które automatyzują ten proces, ale problem powraca, gdy w którymś ze zdjęć trzeba wprowadzić minimalne zmiany. W takiej sytuacji praca w Lightroomie i w DxO Optics Pro jest po prostu bardziej efektywna.

DxO_Optics_Pro_8_01

Inaczej niż w przypadku ostatniej promocji na Capture One, DxO Optics Pro 8 jest dostępny za darmo dla posiadaczy aparatów wszystkich firm. Program wspiera lustrzanki, bezlusterkowce i kompakty takich firm jak Canon, Nikon, Sony, Pentax, Panasonic, Olympus, Samsung, Leica, Konica-Minolta, Kodak i Fuji. Obsługiwane są nawet smartfony iPhone. Pełna lista wspieranych aparatów znajduje się pod tym linkiem.

Warto zaznaczyć, że oferowany za darmo program DxO Optics Pro 8 nie jest najnowszą odsłoną tego narzędzia. Obecnie jest już dostępna wersja 9 tego pakietu, w której znajdziemy m.in. narzędzie PRIME Noise Reduction, które ponoć daje nieprawdopodobne efekty przy usuwaniu szumu ze zdjęć. Osobiście nie miałem jeszcze okazji używać tego narzędzia, ale wiele osób twierdzi, że działa to zdecydowanie lepiej, niż w konkurencyjnym Lightroomie. Niestety tego narzędzie nie znajdziemy w darmowej wersji ósmej programu, ale jak mówi przysłowie: darowanemu koniowi… no właśnie.

dxo optics pro 9

Promocyjna oferta na darmową wersję programu Dxo Optics Pro 8 ważna jest od teraz do 31 stycznia 2015 roku. Wystarczy w tym czasie odwiedzić specjalną stronę przygotowaną we współpracy z magazynem Digital Photographer i wpisać na niej swój adres e-mail. Po przepisaniu kodu weryfikującego otrzymasz swój klucz licencyjny aktywujący pełną, nieograniczoną czasowo wersję programu. Tuż pod kluczem znajdziesz linki do pobrania programu na komputery Mac lub na PC z Windowsem.

I to tyle. Żadnych umów, żadnych ukrytych kosztów, żadnych reklam. Jeżeli nie jesteś zainteresowany mailami z ofertami promocyjnymi ze strony DxO, masz możliwość odznaczenia stosownej opcji. Firma zastrzega jednak, że darmowa wersja programu nie ma możliwości aktualizacji do wyższej wersji. Przy zakupie standardowej licencji, po pojawieniu się nowszej wersji programu użytkownik ma możliwość jej zakupu po znacznie niższej cenie. W przypadku promocyjnej wersji programu nie będzie to możliwe. To jednak niewielki mankament, bo już wersja 8 jest zaawansowanym i w pełni profesjonalnym narzędziem.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

 • atsumori

  czy jest to wersja darmowa rowniez do zastosowan komercyjnych ?

 • http://mpfotograf.pl/ Marcin Połowianiuk

  Jest to normalna licencja, a więc tak.

 • norberto stronczo

  zawsze myślałem ,że największa konkurencja dla Lightroom to Capture One

 • Kuba

  Jest w tym programie opcja „saturation”, która podobno bardzo poprawia wygląd zdjęć i była opisywana niedawno na SW (artykuł był o Lightroomie)?

 • TOm

  czyli nie posiadając lustrzanki nie mogę skorzystać z promocji >

 • Sebastian Zuchlke

  Właśnie pobieram mimo że nie mam lustrzanki. Ale dl jest szybki…25-150kB/s jak w pradziejach internetów ;)

 • Greg L.

  Daj linka do tapety z papugą:))

 • Greg L.

  Daj linka do tapety z papugą:))

 • http://mpfotograf.pl/ Marcin Połowianiuk

  Nie bardzo rozumiem do czego pijesz, przecież w tekście napisałem „Program wspiera lustrzanki, bezlusterkowce i kompakty takich firm jak (…)”.

 • http://mpfotograf.pl/ Marcin Połowianiuk

  Nie bardzo rozumiem do czego pijesz, przecież w tekście napisałem „Program wspiera lustrzanki, bezlusterkowce i kompakty takich firm jak (…)”.

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Promocja trwa jeszcze niecałe 100 dni :P

 • http://mpfotograf.pl/ Marcin Połowianiuk

  Z tego co widzę, C1 jest mniej znany od DxO, chociaż wszystkie są podobne. C1 też możesz mieć za darmo, o ile korzystasz z aparatów Sony: http://www.spidersweb.pl/2014/09/capture-one-za-darmo.html

 • TOm

  Wina telefony wybacz nie wyświetliło mi się całość

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Bo przy pobieraniu CO jest mnóstwo zachodu. Trzeba mieć aparat Sony podłączony do komputera by downloader sprawdził czy faktycznie jesteś godzien pobrać ich produkt. W każdym razie tak jest gdy pobierasz via support.sony.com….

 • wajdzikus

  Zdanie „DxO Optics Pro 8 jest dostępny za darmo dla posiadaczy aparatów wszystkich firm.” Trochę miesza i powoduje, że w głowie pojawia się myśl że tylko mając lustro można dostać licencje.

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Że jak?! Odkąd to do aparatów zalicza się _wyłącznie_ lustrzanki? 8o

 • Gość

  U mnie poszło w jakieś 2,5 minuty, więc narzekaj na swojego dostawcę, a nie ich serwery czy łącza. :)

 • thorgal

  Pobrane bez problemów z prędkością 5 MB/s więc może serwer był przeciążony. Dzięki za info :)

 • Eric Deesey

  Dla fotografów najlepsze miejsce do stworzenia portfolio to https://folionix.com

 • Niks

  Czy aby na pewno działa dla każdego sprzętu? Pobrałam przed chwilą i okazuje się, że program umożliwia mi wyłącznie edycję JPG. Kiedy próbuję edytować zdjęcia zrobione tym samym aparatem, ale zapisane w plikach RAW pokazuje mi się komunikat „This image cannot be processed since it was taken with a camera that is not supported by this version of DxO Optics Pro”. Co śmieszniejsze, lista wspieranych aparatów obejmuje mój. Ktoś jest mi to w stanie wyjaśnić?

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Heh. Możliwe, że faktycznie obsługuje, ale nie format RAW lecz samą optykę aparatu. Czyli ma w bazie „wszelkie” ustawienia optyki, które dostosowuje do wyświetlanego obrazu.

 • Sebastian Zuchlke

  uruchomiłem ponownie pobieranie i poszło szybciutko, nie wiem czy to wina mojego ISP czy raczej mojego dongla WiFi. Ale fakt powinienem sprostować ;)

 • Sebastian Zuchlke

  no to trzeba się spieszyć ! ;)

 • 1ndeks

  Chodzi Ci chyba o vibrance. Opcja ta nie jest uniwersalną metodą na poprawę wyglądu zdjęcia. Po prostu w innych proporcjach zmienia nasycenie kolorów. To czy będzie lepiej niż przy regulacji „zwykłego” nasycenia, zależy od konkretnego przypadku i porządanego efektu. Nie wiem czy vibrance występuje DxO.

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Nie wiem czy o to chodzi ale:

  „Use DxO Optics Pro’s powerful tools to make the colors sparkle in your photos. Take control of the sliders and unleash your creativity by adjusting the white balance, the vibrancy, and the tone curve.

  Use the automatic Protect saturated colors tool to retrieve all the details and textures in your shots, even in vividly-colored areas.”

  http://www.dxo.com/intl/photography/dxo-optics-pro/features

 • Kuba

  Dokładniej chodzi mi o tą opcję: http://www.spidersweb.pl/2014/10/najprostszy-sposob-poprawe-kolorystyki-zdjec.html
  W LR jak i w tym akurat jestem zielony, także nie powiem, czy „vibrance” to to samo.

 • Niks

  Uuu. To słabo. :( Dzięki za odpowiedź.

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Pewnie dlatego jest to program _współpracujący_ z LR, jak sami zaznaczają w reklamie i dokumentacji. Nieobsługiwane natywnie RAWki importujesz do LR, stamtąd JPEG do DxO na „obróbkę” zniekształceń i skaz, by powrócić do LR na końcową obróbkę.

 • paul

  Jeśli Twój aparat jest obsługiwany, to po prostu powinieneś ściągnąć ze strony DxO dodatki / moduły aparatu i obiektywów jakimi focisz. Fakt nawet wersja 9 Pro nie obsługuje np. Fuji z wymienną optyką. Dlatego format raw możesz otworzyć jedynie dla obsługiwanych modeli aparatów, reszta niestety, jpg. ;P

 • http://mpfotograf.pl/ Marcin Połowianiuk

  A jaki masz aparat? Sprawdź na liście, czy jest wspierany: http://www.dxo.com/sites/dump.dxo.com/files/dxoimages/photo/contest/2014-10-23-Digital-Photographer-OP8/Cameras-supported-by-DxO-Optics-Pro-8.pdf

  Jeżeli Twojego aparatu nie ma na liście, to RAW-ów z niego niestety nie otworzysz. Będą działać tylko JPG-i (ten format zawsze działa). Niestety „Ósemka” nie jest najnowszą wersją programu, więc wielu najnowszych aparatów nie potrafi obsłużyć. Musiałbyś kupić DxO 9 lub poszukać u konkurencji.

 • Robert Lipowski

  Dziwne bo mi przysłali odpowiedź żeby kupić: Dołącz do naszych interaktywne seminariai dowiedzieć się więcej o workflow Kamila Tamiola jest z Capture One Pro 8 lub jak zacząć z albo Capture One (Sony) lub Capture One Pro 8.Kup oprogramowanie60 dni bezpłatnego okresu próbnego05 listopada: Capture One Pro 8 z Kamilem Tamiola
  Kamil znajduje się w starożytnym mieście Aosta w Alpach, gdzie wiele z jego obrazów są tworzone w jego własnym podwórku. W tym seminarium, dowiemy się, jak Kamil połączył swoją naukową tło z miłości do fotografii stworzyć wspaniałe obrazy.

  „W przeciwieństwie do większości fotografów, nie ukończył każdym zdjęciem szkoły. Jednak to nie powstrzymało mnie od realizacji mojego marzenia o pracy jako fotograf w zewnętrznej najbardziej spektakularnych miejscach na świecie.” Kamil Tamiola

  Zapisać się

  12 listopada: Najwyższa jakość obrazu z Capture One Pro 8
  Capture One ma długą historię jako potężny konwerter RAW z klientów wybiera nas za wybitne wyniki w formacie RAW konwersji.

  Teraz w Capture One 8, musimy poprawić silnik dalej przynieść ulepszenia w narzędziu HDR, konwersja do czerni i bieli, redukcji hałasu i więcej. Jeśli jesteś na ogrodzeniu o co Capture One Pro 8 może zrobić dla Ciebie, to teraz jest czas, aby oglądać i się przekonać!

  Zapisać się

  19 listopada: Wprowadzenie do Capture One Express (dla Sony)
  Capture One Express (Sony) przynosi słynną jakość obrazu Capture One Sony użytkowników za darmo.

  W tym seminarium, pokażemy ci, jak:
  – Ci zdjęcia w programie Capture One
  – Organizowanie katalog z zaawansowanych narzędzi
  – Podłącz aparat Sony i strzelać bezpośrednio do Capture One
  – Wzmocnienie i dostosować swoje zdjęcia

  Zapisać się

  26 listopada: Wprowadzenie Capture One Pro 8
  Ze względu na duże zainteresowanie, jesteśmy powtarzanie seminarium wprowadzające w Capture One Pro 8 dla nowych użytkowników.

  W tym seminarium, podejmiemy szeroki przegląd Capture One Pro 8, pokazać, co nowego i jak możesz zacząć cieszyć się konwersji Capture One Raw na zdjęciach.

  Zapisać się
  Zapoznaj się z pełną line-up zbliżających się seminariów

 • malo

  A integruje się z PSem? Jeżeli nie, to żadna to konkurencja :)

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Od wersji 9.5 dodano współpracę z Lr. O Ps raczej nigdzie nie wspominają, więc wątpliwe by w wersji 8 istniała takowa.

 • malo

  Biorąc pod uwagę Twój komentarz (ten jak i powyższe o RAWach) to to nie jest żadna konkurencja, tylko trochę bardziej rozbudowany plugin.

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  To trudno nazwać pluginem. Bo współpraca jest dość trudna i jak wspomniałem dopiero od wersji 9.5.

 • Guest

  No i weź tu nie subskrybuj CC :)

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Zwłaszcza odkąd Adobe dołączyło doń Lr… :(

 • To proste

  zaczekam na wersje Linuxową

 • izka

  Nie chce się zainstalować :// Co robić???

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Na Win8.1 faktycznie pojawiają się błędy podczas instalacji. A w szczególności podczas podawania kodu dla wersji x64. Niestety… Najprościej jest pobrać wszelkie aktualizacje do systemu oraz wyłączyć zbędne usługi działające w tle. Czasem to pomaga. W przeciwnym wypadku radzę poszukać ratunku supporcie DxO (http://support.dxo.com/forums/21434231–DxO-Optics-Pro-8-FAQ) lub u wujka Google. Nie ma bowiem uniwersalnej recepty na tę bolączkę (no może próba instalacji na Win7).

 • Cypek

  Czy ten program Dxo Optics Pro 8 jest lepszy lub gorszy od programu Capture One Pro 8. Prostszy lub trudniejszy, ma więcej lub mniej opcji, czy obsługuje pliki RAW ? Czy jest on w wersji polskiej? Mam aparat Sony Alpha 77 m2 i niedawno w promocji za te 23 euro kupiłem Capture One Pro 8. Nie miałem jeszcze czasu zacząć bawić się takimi programami, gdyż do tej pory miałem aparaty kompaktowe, gdzie nie czułem potrzeby obróbki zdjęć, a hobbystycznie wolałem fotografować analogiem Minolty 7.

 • http://mpfotograf.pl/ Marcin Połowianiuk

  Trudno tak bezpośrednio zestawić te programy, oba działają podobnie i oba oczywiście mają te same założenia – praca na wielu RAW-ach jednocześnie. Różnią się interfejsem i różnymi niuansami w filozofii pracy, czy w dostępnych narzędziach. Musisz sam przetestować oba i wybrać to, co Ci bardziej odpowiada. Jeżeli nie jesteś zawodowcem, to możesz przyjąć, że oba dadzą równie dobre rezultaty. Musiałbyś tylko przetestować szybkość pracy – słyszałem głosy, że DxO 8 jest bardzo zasobożerny.

 • Magda

  Możliwe jest, że wygenerowali kod aktywacyjny bez jednego znaku? Konkretnie w drugiej tabelce. O co chodzi?

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Z kodami są problemy jedynie w systemie Win 8.1. Poza tym nie było problemu…

 • Sfotografowani.pl

  Mam Win7 i podczas próby instalacji jest komunikat iż program nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32. Co robić?

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Jedyne co mi przychodzi do głowy na obecną chwilę, to próba pobrania na nowo instalatora, bo być może on jest uszkodzony.

 • Sfotografowani.pl

  Miałeś rację. Działa, dziękuję.

 • j3sion

  ja mam 8.1 i poszło bez żadnych problemów

 • camel

  drugim razem poszło szybko bo było już zbuforowane, podziękuj proxy

 • Martyna

  Więc mogę używać tego w firmie ?

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Co by nie było niedomówień:

  Terms and Conditions

  This is a 2-computer lifetime license, for home and business use

  No free updates; if you update the program, you may lose it. If you want free updates, get DxO Optics Pro 9 Elite with free updates.

  No free tech support. If you want free tech support, get DxO Optics Pro 9 Elite with free updates.

  Can be installed or re-installed whenever you want, as long as you get your license key and download the installer before this offer has ended

  May not be resold

  No refunds and exchanges; if you are having trouble activating or registering, please ask for help

  Read more at http://sharewareonsale.com/s/dxo-optics-pro-elite-sale#J6WtGA5UsOmQbTQv.99

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  No to gratuluję, bo mnie wywalało błąd podczas próby aktywacji. Kupiłem więc za pół ceny (też jest promocja wersję 9 z upgrade’ami – http://sharewareonsale.com/s/dxo-optics-pro-paid-sale). Może poprostu miałem za wysokie pH :)

 • Mnowak

  Dyskwalifikacja za brak obsługi sRAW/mRAW

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  sRAW/mRAW – jedyne zastosowanie to mała karta pamięci i chęć narobienia na niej więcej zdjęć.

  W necie jest sporo śmiesznych opinii, ze sRAW/mRAW ma mniejsze szumy oraz większą dynamikę czy tam zakres tonalny zdjęć. Bzdura. No chyba, że ktoś na siłę chce w to wierzyć i oszukiwać siebie, że ma coś lepszej jakości.

 • Ray

  Nie trzeba, po zainstalowaniu programu wybierasz opcję aktywuj Capture One dla Sony i wówczas będą dostępne tylko rawy soniaków.

 • Ray

  DxO ma takie opcje, to podstawa dla takich programów :)

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  PO ZAINSTALOWANIU. A ja opisuję upierdliwy sposób pobierania Capture One ze strony Sony. W takich chwilach człowiek ma ochotę sięgnąć po „pirata” ze względu na mniej problemów z pobieraniem i tak darmowej wersji…

 • Niks

  No właśnie pisałam wcześniej już, że jest na liście. Tym bardziej mnie to zdziwiło. No nic, trudno. ;)

 • Freesk

  A jak z faktura za to? Daja na 0 zl? I co z VAT?

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Hę? A czy pobierając freeware dostajesz fakturę? Przy zakupie w obecnej promocji DxO 9 Pro dostaniesz fakturę. W przypadku 8 – nic. Do potwierdzenia legalności wystarcza email z kodem.

 • http://asbb.beskidy.pl/rowerem/ Artur

  Czy próbował to ktoś uruchomić przez wine na Linuksie?

 • anonim

  Niestety! This page is under maintenance and will be available on October 30, 2014.

 • Miłosz Konarski

  u mnie wyznacza date 31…

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  http://sharewareonsale.com/s/dxo-optics-pro-elite-sale

  Tu nadal możecie pobrać bez problemu

 • geeeeee

  Czy wersja 8.0 dziala dla GoPro? Czy dopiero od 9?

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Od wersji 9.1.3 wsparcie dla GoPro Hero 3+ Black Edition.
  Wcześniej brak informacji.

 • greg

  Mam pytanie gdzie i na jakiej stronie wygenerować nowy kod aktywacyjny do wersji 8 pro :) ??

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Proszę:0047-GIFT-5894-2596-6584
  Kod wygenerowany lecz nie wykorzystany.
  Podaj adres to wyślę Ci oryginalny mail.

 • Miłosz Konarski

  Dzięki wielkie :)

 • whyno

  coś chyba nie działa jednak

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Dużo mówiący komment… Co Ci nie działa?
  Jeśli próba wygenerowania kodu, to musisz poczekać do 1 listopada z powodu premiery DxO Optic Pro 10.

 • whyno

  zobaczymy…Wujku Dobra Rado:)

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  To oficjalny komunikat z supportu DxO, więc proszę nie mieć w razie W do mnie pretensji :)

 • Miłosz Konarski

  A nie wiadomo kiedy znów kody będą dostępne? Pobrałem bez problemu, przyszedł mail z linkiem, gdzie pisze „This page is under maintenance and will be available on October 31, 2014.” – czyli teoretycznie dzisiaj powinno już działać…

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Znając życie w piersze dni mogą mieć przeciążone serwery. Tak było np. po uruchomieniu akcji z 8-ką. Kilka dni ludzie pomstowali, że próbowali kilkakrotnie pobrać kod aktywacyjny i nie przychodził na skrzynkę.

 • aluapaj

  Jak chcę pobrać to po skończeniu pobierania klikam uruchom pisze żeby wybrać język do instalacji. Klikam angielski i wyskakuje mi (załącznik) klikam tak i wyskakuje:(drugie zdj w załączniku). Co robić? Bardzo zależy mi na tym programie…

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Pobierz DotNetCleanupTool (jakoś tak się toto nazywa). Odinstaluj za jego pomocą WSZYSTKIE wersje .NET Framework z systemu, a nadtępnie pobierz je ponownie z Windows Update. Normalnie 4.0 jest pomijane przy aktualizacjach, więc zaznaczaj je wszystkie!

 • Edek

  Tylko jak uzyskać kod? Wyskakuje pusta strona

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  http://www.dxo.com/intl/dphotographer – działa już bez problemu.

 • Edek

  Co z tego, że program można zainstalować, skoro nie chcą przesłać kodu. Szkoda się męczyć nad nim. Za darmo umarło. To całe zamieszanie chyba służ do zbierania adresów. :(

 • Edek

  Pozdrawiam cenzora. Dwa komentarze i dwa usunięte. Więcej już tu nie zaglądnę.

 • greg
 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Pomknął do Ciebie.

 • Piotrek

  Czy jest wersja polska DxO Optics Pro 8, czy jakieś jej poprawne spolszczenie?

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Nie spotkałem się, a prawdę powiedziawszy wielkość i skomplikowanie tłumaczenia (chodzi o specyficzne wyrażenia) przerasta domorosłych tłumaczy. Profesjonalni zaś żądają ok. 300-500zł za pliki. Cóż pozostaje? Uczyć się jednak języków gdyż coraz więcej oprogramowania specjalistycznego jest pozbawiona wsparcia dla naszego języka.

 • aluapaj

  Pokazuje się takie coś :/

 • aluapaj

  Pokazuje się takie coś :/

 • aluapaj

  *tutaj powinno się wyświetlić:

 • aluapaj

  *tutaj powinno się wyświetlić:

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Pobrałbym ponownie instalator DxO (jak mniemam na nim się wywala), bo wygląda na uszkodzony.

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Pobrałbym ponownie instalator DxO (jak mniemam na nim się wywala), bo wygląda na uszkodzony.

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Poprzedni też wyświetla :)
  Bład wyskakuje w instalatorze DxO czy podczas instalacji .NET?

 • aluapaj

  Podczas instalacji .NET .

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek
 • Sens

  Nie mogę uruchomić programu.

  Przy każdej próbie wyskakuje komunikat, że program przestał działać.
  Mam W7, odinstalowywałam i instalowałam 3 razy na ponownie pobranych instalkach. Ktoś ma jakiś pomysł?

  Podpis problemu:

  Nazwa zdarzenia problemu: CLR20r3

  Podpis problemu: 01: dxoopticspro.exe

  Podpis problemu: 02: 8.5.59377.437

  Podpis problemu: 03: 529be475

  Podpis problemu: 04: DxOOpticsPro

  Podpis problemu: 05: 8.5.59377.437

  Podpis problemu: 06: 529be475

  Podpis problemu: 07: 520

  Podpis problemu: 08: 0

  Podpis problemu: 09: System.IO.FileNotFoundException

  Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.768.3

  Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

  Dodatkowe informacje 1: 9816

  Dodatkowe informacje 2: 9816eb613a03e199ce2e07ad653fd9a9

  Dodatkowe informacje 3: 2c64

  Dodatkowe informacje 4: 2c64198923b0c6d8529dbf9a75f76007

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  Wybacz jeśli nie trafię, lecz wygląda to na konflikt ustawień regionalnych w systemie. Zamiast pl-PL aplikacja widzi neutralną pl, co kończy się wyjątkiem. Sprawdź, co masz ustawione w ramach ustawień regionalnych (powinno być polski (Polska)) oraz co masz ustawione w domyślnej przeglądarce. Gdy błąd się powtórzy spróbuj zrobić zrzut (prtscr) błędu.

 • Sens

  Niestety to nie to

 • http://fotojustyna.cba.pl/ Grzegorz Mrózek

  .NET też nie? :(

 • Sens

  tez nie :(

 • lenny

  Mam problem z poprawnym wpisaniem klucza. Po otrzymaniu klucza wpisuję go tak samo w kratki jak podali, nie mogę kliknąć w Activate . Ktoś wie co to za problem może być ?

 • pgraficzny

  „To zupełnie inaczej niż w przypadku np. Photoshopa, gdzie właściwie każde zdjęcie trzeba otwierać, obrabiać, a później zapisywać pojedynczo…”

  Przecież Adobe Camera RAW obsługuje wiele plików na raz.

 • poldek

  Ściągnąłem, zainstalowałem i…kupiłem Lightrooma5. To coś strasznie wolno mieli. Nie mogłem się doczekać, żeby po głupiej zmianie ekspozycji, kółko z kropek przestało się kręcić. Już nie mówię o czasie zapisu.

 • http://www.martinzalewski.pl/ Martin Zalewski

  Do pobrania jest DxO Optics Pro 8 w wersji standard. Jeśli ktoś ma ochotę na wersję Elite (różnią się listą wspieranych urządzeń – http://goo.gl/4DFqDQ) na płycie, to polecam zakup Digital Photographer Polska, nr 6/2014 (19,80 zł).

  Abstrahując od różnic między wersjami (już wersja standard wspiera mój sprzęt), osobiście wolę mieć wszystko na płytach. :)

 • Guest

  Jeśli ktoś woli DxO Optics Pro 8 w wersji Elite na płycie, a nie do pobrania, to polecam zakup Digital Photographer Polska, nr 6/2014 (19,80 zł).

 • Bartłomiej Bator

  Czyli do zastosowań komercyjnych można z tego korzystać z tego co zrozumiałem?

 • Agnieszka909

  Problem z aktywacją kodu. Win 8.1. Przysłali kod bez jednego znaku w drugiej tabelce. Co robić ???

 • Dasfa

  A jest takie cudo na iPhone?
  Wywoływarki raw?
  Czasem nie ma kompa a plik jest. I czasu nie ma…
  Darmowy oczywiscie jakis ….
  :)

 • Abe

  a na openoffice masz fakturę?

 • eduro

  Jakie sa różnice miedzy wersją 8 a najnowszą 10 ?

 • Jay

  A potrafią Ci doliczyć za uzyskanie korzyści z powodu nie poniesienia kosztu związanego z wydatkiem. Więc podatek… coś kiedyś było :)

 • Andrzej

  Cześć właśnie trafiłem na twój artykuł i popatrz można dalej aktywować darmową wersję.

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement