Cegła, czyli historia pewnej plotki

28.09.2008
Cegła, czyli historia pewnej plotki

Za górami, za lasami, w dalekiej krainie wieść niosła o tajemniczej cegle. Ktoś, dokładnie niewiadomo kto, na blogu 9to5Mac ogłosił, że ktoś, ponoć z kręgów samego Wielkiego Jabłka, wyjawił, że w połowie października pojawić się ma nowa linia. Ceglana linia nowych MacBooków.

Przez okrąglutki miesiąc setki wiadomości, tysiące wpisów na blogach i co najmniej kilka internetowych ankiet na całym świecie tchnęły życie w internetową cegłę prawie codziennie pokazując jej nowy odcień. Aż do tego weekendu, kiedy to Nieoficjalny Jabłkowy Weblog TUAW doniósł o pewnym e-mailu wysłanym przez Wielkie Jabłko do swoich lokalnych przedstawicieli sprzedaży z instrukcjami usunięcia oraz zniszczenia wszystkich materiałów promocyjnych Apple TV przed godziną 17, 30 września, kiedy to Wielkie Jabłko przedstawić ma odsłonę numer 3 Apple TV w specjalnie zaplanowanej relacji video w Internecie.

Wierni poddani Wielkiego Jabłka puścili więc wozy fantazji:

– to będzie Apple TV z Blu-Ray, odbiornikiem TV, cyfrowym nagrywaniem sygnały TV i własnym AppStore – twierdzi jeden z poddanych;
– nie, nie – krzyczy drugi – to będzie nowy system gier sygnowany Nowym Jabłkiem
– a gdzie tam – komentuje trzeci – to będzie nowy Time Capsule z inteligentnymi funkcjami rodem z dworu iTunes
– ha – przechwala się czwarty – to będzie nowy, potężny Mac Mini
– je wiem – donosi piąty – Jabłko kupiło TiVo i przestaje rozwijać Apple TV
– hmm? – zastanawia się szósty – to będzie długo oczekiwany tablet Mac
– że co? – retorycznie pyta siódmy – to będzie nowy, bardzo tani MacBook
– nigdy w życiu – mówi ósmy – to będzie bezprzewodowy hub USB od Jabłka

Dwór Wielkiego Jabłka tętni życiem. Inne dwory patrzą z zazdrością na dwór jabłkowy. Miłość, uwielbienie i bezgraniczne oddanie Królowi Wielkiego Jabłka to jego największy potencjał. Jeszcze nie raz w przyszłości go wykorzysta.

Tagi:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement