Zobacz trailer nowej zabawnej animacji „Zootopia” od Disneya

Film 12.06.2015
Zobacz trailer nowej zabawnej animacji „Zootopia” od Disneya

„Zootopia” to nowa pełnometrażowa animacja Walt Disney Animation Studios, która na ekranach kin zadebiutuje w przyszłym roku. Reżyserem filmu jest Byron Howard, odpowiedzialny za takie produkcje jak „Piorun” i „Zaplątani”. Scenariusz do „Zootopii” napisał Jared Bush.

Nowy film animowany Disneya będzie opowiadał o świecie, w którym żyją same zwierzęta, a człowiek nigdy nie istniał. Zwierzęta nabyły jednak te cechy, które charakterystyczne są dla ludzi. Prowadzą też tryb życia odpowiedni dla człowieka. Lisy, zające, owce, kozy i inne zwierzaki potrafią rozmawiać, korzystają z nowoczesnych technologii, pracują i chodzą odpowiednio ubrane.

Trailer „Zootopii” zapowiada świetną rozrywkę. Sam zwiastun jest bardzo zabawny, a to znaczy, że po filmie też możemy spodziewać się odpowiedniej dawki humoru. Zapowiedź „Zootopii” nie przedstawia co prawda jeszcze scen z filmu, a tylko wprowadza w jego fabułę i klimat, ale już wiem, że będzie to jedna z obowiązkowych pozycji w 2016 roku. Animacja do polskich kin ma zawitać w marcu przyszłego roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Treści autorskie serwisu Netflix są tak dobre, że choćby dla nich warto płacić abonament

Podniosło się wielkie larum, że Disney wycofa się z Netfliksa. I stało się to „dobrym” powodem, aby wszyscy ci, którzy Netfliksa nie lubią, albo nie chcą płacić za streaming treści, mogli sobie ponarzekać. Narzekajcie dalej. Ale nawet jeśli treści Disneya znikną z Netfliksa, powiem wam jedno: autorskie materiały platformy VOD i tak są warte naszych pieniędzy.

Felieton/Film 10.08.2017

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...