Ewa Lalik na konferencji InfoShare 2011! Weźmie udział w panelu „Rozwój rynku mobilnego”.

12.05.2011
Ewa Lalik na konferencji InfoShare 2011! Weźmie udział w panelu „Rozwój rynku mobilnego”.

Niezwykle miło mi donieść, że blogerka Spider’s Web Ewa Lalik weźmie udział w panelu „Rozwój rynku mobilnego” podczas jednej z najważniejszych polskich konferencji na temat technologii w roku – InfoShare 2011, która właśnie rozpoczęła się w Gdańsku. Ewa będzie miała okazję dyskutować o rynku mobilnym wśród znamienitych specjalistów, m.in. Adama Hościło z Macoscope, Bartosza Leoszewskiego (FancyFon), czy naszego kolegi redakcyjnego Kamila Brzezińskiego występującego na konferencji z ramienia swojego pracodawcy, firmy Allegro. Dyskusję moderować będzie człowiek-instytucja Artur Kurasiński.

Panel dyskusyjny z udziałem Ewy odbędzie się jutro, tj. 13 maja 2011 r. w godzinach 16:30 – 17:15 na terenie Politechniki Gdańskiej. Wszystkich zainteresowanych uczestników InfoShare 2011 oraz oczywiście fanów Spider’s Web i Ewy (jestem przekonany, że takowi się znajdą w Gdańsku) zapraszamy najpierw do wysłuchania zapewne wiele interesującej debaty, a następnie do dyskusji z jej uczestnikami.

Zagadnienia, które poruszane będą podczas panelu „Rozwój rynku mobilnego” są następujące:

• Czy aplikacje i platformy są jedynym słusznym kierunkiem rozwoju rynku mobilnego? (pisaliśmy o tym m.in. tutaj)

• WP7 i Nokia – będzie super hit czy kit? (zastanawialiśmy się na ten temat m.in. tutaj)

• Penetracja rynku smartfonów w polsce – jest dobrze czy źle? (Ewa podejmowała ten temat m.in. tutaj)

• Czy polski developer może konkurować na światowym rynku? (zadawaliśmy podobne pytania m.in. tutaj)

• Android vs iOS – kto ma jakie atuty i czym może zaskoczyć rynek w tym roku? (a o tym, to Ewa napisała dziesiątki tekstów, m.in. ten)

• Geolokalizacja – czy wreszcie przyjmie się w Polsce? (o zagadnieniu pisaliśmy m.in. tutaj)

• Tablety – jak spowodować żeby w Polsce trafiły „pod strzechy”? (Ewa zastanawiała się na podobny temat m.in. tutaj)

InfoShare to jedno z największych i najciekawszych wydarzeń w Polsce. Co roku uznani eksperci dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniami z zakresu technologii IT, nowych mediów, marketingu, zarządzania projektami oraz organizacji i finansowania startupów. Dostęp do tych informacji jest otwarty dla wszystkich, ponieważ tradycyjnie udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny. Wymagana jest tylko rejestracja na stronie konferencji http://infoshare.pl.

Jeszcze słowo od organizatora: „W zeszłym roku podwoiliśmy liczbę uczestników konferencji. Wtedy wzięło w niej udział ponad 900 osób. To był olbrzymi sukces, który zdopingował nas do jeszcze większej pracy.”- tłumaczy Grzegorz Borowski – jeden z czterech pomysłodawców i organizatorów konferencji. „W tym roku postanowiliśmy uruchomić trzecią, warsztatową ścieżkę konferencji. Pierwszy dzień konferencji to jedna ogólna ścieżka, dzień drugi to trzy ścieżki: jedna poruszająca tematy technologiczne, druga skupiona na bardziej „miękkich” aspektach jak nowe media, startupy, komunikacja, a trzecia to wspomniana już ścieżka warsztatowa.”

Jeśli będziecie na InfoShare 2011 w Gdańsku, to nie zapomnijcie przybić piątki z Ewą Lalik.

Profil Ewy Lalik jako prelegentki na InfoShare 2011 tutaj.

Tak prezentuje się natomiast spot reklamowy tegorocznego wydania InfoShare 2011

Advertisement

Dołącz do dyskusji

Advertisement
Advertisement