Moje Jabłuszko 3/2010 i zaproszenie na prezentację iPada

30.03.2010
Moje Jabłuszko 3/2010 i zaproszenie na prezentację iPada

Marcowy numer magazynu „Moje Jabłuszko” ląduje już w skrzynkach subskrybentów. Tematem przewodnim najnowszego wydania jest tworzenie stron www na Makach.

W najnowszym numerze „Mojego Jabłuszka” jak zwykle sporo ciekawych recenzji i omówień oprogramowania na Maka. Tym razem przeczytać można m. in. na temat Espresso, Banner Zest2 oraz iWeb.

Gwiazdą miesiąca jest popularny dyrygent i aranżer muzyki rozrywkowej Adam Sztaba, który – jak się okazuje – nie tylko jest miłośnikiem Maków, ale również iPhone’a.

Jak co miesiąc w numerze są również moje teksty. Tym razem dwa:

– Pająk w sieci – przegląd najważniejszych wydarzeń w świecie firmy Apple’a w miniony miesiącu;
– Przegląd prasy – podsumowanie statystyczne wszystkich publikacji prasowych na temat firmy Apple i iPhone’a w minionym miesiącu.

Przy okazji poinformuję i zaproszę na spotkanie „iPad – rozczarowanie czy rewolucja?”, które organizuje „Moje Jabłuszko” oraz firma Macoskope 12 kwietnia 2010 r.o godzinie 19:00 w Zagadka CoffeeBar, w Warszawie, przy ul. Elektoralnej 24. Każdy uczestnik spotkania będzie miał możliwość dokładnego przyjrzenia się oraz własnoręcznego spróbowania czy nowe urządzenie Apple’a – iPad rzeczywiście jest tak rewolucyjne jak go malują? Wejście na imprezę oczywiście darmowe. Więcej o spotkaniu na stronach Mojego Jabłuszka

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement