Moje Jabłuszko 2/20010, to po premierze iPada

28.02.2010
Moje Jabłuszko 2/20010, to po premierze iPada

W ostatni dzień lutego (dla mnie to dzień szczególny, gdyż 28 lutego urodziny obchodzą Moi Dwaj Synkowie – Patryś (lat 4) oraz Filuś (lat 2)) wreszcie na rynku pokazało się nowe wydanie jedynego w Polsce makowego magazynu – „Moje Jabłuszko„.

W najnowszym numerze „Mojego Jabłuszka” sporo na temat debiutu iPada. Polecam szczególnie teksty Piotra Chylińskiego na temat samego iPada, jak i nt. najnowszej nieautoryzowanej biografii Steve’a Jobsa.

W „Moim Jabłuszku” – jak co miesiąc – trzy moje teksty:
– Pająk w sieci – przegląd wydarzeń w świecie Apple’a w minionym miesiącu;
– Apple i iPhone w polskiej prasie – podsumowanie statystyczne wszystkich publikacji prasowych na temat Apple’a i iPhone’a w styczniu 2010 r.;
– P2P – kolumna redagowana wspólnie z Piotrem Chylińskim; tym razem na temat potencjały iPada na rynku mediów tradycyjnych.

A oto co na temat najnowszego „Mojego Jabłuszka” do powiedzenia ma redaktor naczelny, Dominik Łada:

Zima powoli ustępuje i pogoda wreszcie zaczyna napawać optymizmem.

W ostatnim okresie byliśmy świadkami premiery długo wyczekiwanego tabletu od Apple. Jest wiele wokół niego kontrowersji, ale jak to bywa z produktami niedostępnymi jeszcze w sprzedaży, wiele opinii może być mylnych. W najnowszym numerze magazynu Moje Jabłuszko postaraliśmy się zebrać wszystkie informacje na temat iPada i przedstawić nasze opinie.

Drugą, również wyczekiwaną nowością, którą zaserwowało nam Apple jest profesjonalny program do obróbki i katalogowania zdjęć Aperture 3. Apple kazało czekać swoim użytkownikom dwa lata na nową wersję Aperture. To dosyć długo, ale zmian wprowadzonych w wersji 3 jest na prawdę dużo – ponad 200. O tym też przeczytacie w tym wydaniu.

Poza tym w Moim Jabłuszku przeczytacie o nowych głośnikach do iPodów/iPhone’ów, o rozwiązaniach dla osób które pływają i nie lubią rozstawać się ze swoim sprzętem grającym, o Disc Rescue 3, Thoughts i wielu innych ciekawych produktach.

Z ogłoszeń duszpasterskich muszę jeszcze dodać jedną kwestię – Moje Jabłuszko dostępne jest w nowym kanale dystrybucyjnym poprzez platformę Issuu.com. Teraz możecie pod każdym udostępnionym numerem na naszej stronie od razu go przeczytać, bez potrzeby ściągania go na swój komputer. MJ dostępne jest też pod dedykowanym adresem – www.issuu.com/mojejabluszko

Zmęczyliście się maratonem konkursowym, który odbywał się przez cały styczeń na naszej stornie www? Mam nadzieję, że nie. Bo w tym numerze też mamy dla Was kilka fajnych nagród do wygrania – m.in. bardzo wygodną torbę na laptopa firmy Macally.

Zapraszam do lektury oraz komentowania tego co przeczytacie, na naszym forum oraz na stronie WWW.

Pozdrawiam i życzę jeszcze raz wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement