Z niektórymi zakupami warto zaczekać. Allegro i Poczta Polska dostarczą wybrane przesyłki za darmo

News/Technologie 01.03.2018
Z niektórymi zakupami warto zaczekać. Allegro i Poczta Polska dostarczą wybrane przesyłki za darmo

Z niektórymi zakupami warto zaczekać. Allegro i Poczta Polska dostarczą wybrane przesyłki za darmo

Przez najbliższe dwa miesiące produkty sprzedawane za pośrednictwem Allegro w kategoriach Dom i ogród oraz Moda, będą dostarczane na koszt usługodawcy, jeżeli wybierzemy dostawę przez Pocztę Polską.

Jeżeli planujesz kupić odzież lub rzeczy do twojego domu, a szukasz oszczędności w zakupach, radzimy się wstrzymać kilka dni. Już w tym miesiącu rusza wspólna promocja Allegro i Poczty Polskiej, która potrwa do końca przyszłego miesiąca. W jej ramach zakupione produkty z kategorii Dom i ogród oraz Moda będą dostarczane bezpłatnie do ponad 7 tys. punktów odbioru: placówek pocztowych, stacji Orlen, kiosków RUCHu oraz sklepów Żabka. Koszty przesyłek pokryje Allegro.

– Partnerstwo z Pocztą Polską daje nam dostęp do największej sieci tego typu w Polsce i będziemy tę współpracę w przyszłości rozwijać – jak czytamy w informacji prasowej wypowiedź Grzegorza Czapskiego, członka zespołu zarządzającego i dyrektor ds. rozwoju w Allegro.

Dodaje też, że wspomniana akcja darmowych dostaw ma wesprzeć sprzedawców, którzy muszą mierzyć się w ostatnich czasach z coraz agresywniejszą chińską konkurencją.

Darmowa dostawa z Allegro – jak to będzie działać?

Dokonując zakupu w Internecie i wybierając formę dostawy Poczta Polska – Odbiór w PUNKCIE lub Paczka w RUCHu, klienci będą mogli odebrać przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Gdy przesyłka trafi do punktu, kupujący otrzyma powiadomienie SMS-em z numerem paczki oraz adresem i kodem odbioru. Przesyłkę będzie można odebrać w godzinach otwarcia placówki czy punktu partnerskiego. Usługa doręczenia do punktu odbioru jest istotnie tańsza niż doręczenie przesyłki do domu.

Akcja w kategorii Moda, Odzież dziecięca i Obuwie rusza w piątek 2 marca i potrwa do niedzieli 4 marca. Następnie będzie powtarzana w kolejne weekendy marca aż do 2 kwietnia. Darmowa dostawa obejmie przedmioty o cenie od 40 złotych. W kategorii Dom i Ogród, Zabawki dziecięce i Rowery promocja zaczyna się 6 marca i potrwa 2 tygodnie, do 18 marca. Następnie po dwutygodniowej przerwie akcja powróci 2 kwietnia na kolejne 3 tygodnie. Darmową dostawą objęte będą przedmioty o wartości od 50 zł.

Wszystkie oferty objęte akcją darmowej dostawy będą specjalnie oznaczone za pomocą okolicznościowej ikonki.

Dołącz do dyskusji