Przeanalizuj analitykę, rozwiń swoją firmę, zarabiaj więcej. Zapraszamy na SAS Forum 2017

Przeanalizuj analitykę, rozwiń swoją firmę, zarabiaj więcej. Zapraszamy na SAS Forum 2017

Przeanalizuj analitykę, rozwiń swoją firmę, zarabiaj więcej. Zapraszamy na SAS Forum 2017

Kompleksowe i innowacyjne wykorzystanie danych decyduje dziś o bezpieczeństwie i konkurencyjności przedsiębiorstw, oraz satysfakcji ich klientów. Trendy w rozwoju analityki biznesowej oraz przykłady jej zastosowań będą tematem konferencji SAS Forum 2017.

Nowoczesna analityka i przetwarzanie dużych ilości danych ze zdolnością wyciągania z nich wniosków w istotny sposób zmieniły sposób funkcjonowania nowoczesnych firm. Pozwalają im odkrywać nowe obszary i możliwości biznesowe oraz oferować innowacyjne produkty i usługi. Umiejętność wykorzystania ich potencjału decyduje dziś o przyszłości biznesu.

Tak się składa, że SAS Forum to jedno z najważniejszych spotkań ekspertów, praktyków i użytkowników analityki biznesowej w Polsce.

Podczas konferencji odbędzie się kilka równoległych sesji tematycznych: Analytics in Action, InnovAction, Fraud, Risk & Compliance, Trendy i technologie oraz SAS prezentuje. Prelegenci przedstawią na nich najnowsze trendy technologiczne i biznesowe w różnych obszarach związanych, jakże by inaczej, z analizą danych. Warsztaty będą okazją do poznania możliwości i funkcjonalności wybranych narzędzi analitycznych SAS.

Zostaną również zaprezentowane praktyczne przykłady wykorzystania analityki w marketingu do automatyzacji komunikacji z klientami w czasie rzeczywistym i optymalizacji działań promocyjnych. Goście SAS Forum dowiedzą się także, w jaki sposób analiza danych wspiera biznes w obszarach wykrywania nadużyć i cyberbezpieczeństwa.

Podczas SAS Forum Polska 2017 specjaliści poruszą też kwestię dostosowania procedur do nowych regulacji.

Regulacji takich, jak Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej (IFRS9), IV dyrektywa AML dotycząca przeciwdziałania praniu pieniędzy, a także Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO/GDPR). W strefie demo uczestnicy będą mogli poznać praktyczny przykład wykorzystania analityki w Internecie rzeczy. System będzie przetwarzał na żywo dane z sensorów umieszczonych w modelach samochodów, aby analizować styl i bezpieczeństwo jazdy oraz inne parametry.

Analiza danych w biznesie nie będzie jedynym tematem tegorocznej edycji SAS Forum. Systemy analityczne wszak wpływają nie tylko na procesy biznesowe, ale również na ekonomiczne i społeczne. Z jednej strony powszechny dostęp do informacji pozwala niwelować różnice związane ze statusem majątkowym czy wykształceniem, z drugiej – stawia w uprzywilejowanej pozycji tych, którzy potrafią z nich korzystać.

SAS Forum Polska 2017

Konferencja SAS Forum Polska 2017 odbędzie się 6 listopada w Warszawie. Spider’s Web jest jednym z patronów medialnych konferencji. Szczegółowa agenda wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdują się na pod tym adresem.

Dołącz do dyskusji