Tak, Facebook nie działa. A razem z nim Instagram i Messenger

News/Social media 27.01.2017
Tak, Facebook nie działa. A razem z nim Instagram i Messenger

Tak, Facebook nie działa. A razem z nim Instagram i Messenger

Facebook nie działa? Spokojnie, to nie wina komputera lub telefonu, tylko większa awaria. Sieć społecznościowa przestała działać wielu użytkownikom na terenie Polski.

Największy serwis społecznościowy świata przestał działać właśnie u wielu Polaków. We wszystkich kanałach social media – oprócz Facebooka, rzecz jasna – docierają do nas głosy rozpaczy wielu użytkowników, którzy nagle nie wiedzą co mają robić w pracy.

awaria Facebook nie działa

W serwisie Down Detector można zobaczyć mapę Polski z zaznaczonymi ośrodkami, w których użytkownicy odcięci od pępowiny Facebooka nie wiedzą co ze sobą zrobić. Największe problemy można zaobserwować w centralnej i południowej Polsce. Wybrzeże oparło się tej apokalipsie.

Razem z Facebookiem nie działa też Instagram i komunikator Messenger.

Facebook nie działa również u naszych północno-wschodnich sąsiadów, ale na tym kończą się wskazania w serwisie Down Detector. Mieszkańcy niemal wszystkich pozostałych europejskich krajów mogą korzystać z dobrodziejstw portalu Zuckerberga bez ograniczeń.

awaria Facebook nie działa

Jedynym miejscem na mapie, z którego jeszcze dobiegają nas zgłoszenia o tym, że Facebook nie działa jest… środkowa Anglia i Londyn, czyli miejsce do którego wyemigrowało mnóstwo Polaków. Przypadek? Tak sądzę, ale tak się ciekawie złożyło.

Dołącz do dyskusji