Szykuj się na zmianę operatora. Tak dobrej oferty na kartę jeszcze nie było

News 07.12.2016
Szykuj się na zmianę operatora. Tak dobrej oferty na kartę jeszcze nie było

Szykuj się na zmianę operatora. Tak dobrej oferty na kartę jeszcze nie było

Brak limitów, spore paczki danych i wręcz śmiesznie niskie ceny – tak wygląda nowa oferta Mobile Vikings. Oferta, dla której może być trudno znaleźć konkurencję.

I nie, nie jest to zwykłe odświeżenie oferty. Wyraźnie zmieniają się bowiem dwie taryfy. Ale po kolei:

Propozycją na każdą kieszeń pozostaje Viking 19, ale w nowej, atrakcyjniejszej wersji. Zachowano tutaj brak limitów na połączenia do Play oraz Mobile Vikings, brak limitów na wiadomości SMS i MMS, stawki do innych sieci i na stacjonarne (19 gr za minutę), a także to, że w tej taryfie 19 zł zapłacone za jej comiesięczną aktywację pozostaje na naszym koncie i możemy je dowolnie wykorzystać. W ten sposób nie jesteśmy ograniczeni w kwestii tego, na co przeznaczymy te środki – mamy pełną dowolność.

Zmieniło się to, że w ramach Vikinga 19 otrzymujemy teraz nie 2 a 3 GB transferu danych, więc nawet osoby często korzystające z internetu w telefonie powinny być zadowolone. Tym bardziej, jeśli np. częściej korzystają z komunikatorów lub aplikacji VoIP i nie chcą płacić za nielimitowane połączenia telefoniczne.

Ale że niektórzy zarówno sporo dzwonią i SMS-ują, jak i korzystają z internetu, w ofercie Mobile Vikings pojawiła się jeszcze jedna nowa taryfa.

Viking 29 No Limit – bez limitów i aż 15 GB transferu

To właśnie dla niej będzie niezwykle trudno znaleźć jakikolwiek atrakcyjny odpowiednik u konkurencji i właśnie ona zapewne stanie się jedną z najczęściej wybieranych opcji w Mobile Vikings.

Co znajdziemy w Viking 29 No Limit? Za 29 zł miesięcznie otrzymamy nielimitowane połączenia do wszystkich sieci i na stacjonarne, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci, a na dokładkę… aż 15 GB paczki internetowej.

mobile-vikings

Tak dobrej i uniwersalnej oferty w tej cenie nie ma nikt – sprawdziliśmy to samodzielnie (o czym przekonacie się zresztą w jednym z kolejnych wpisów). Przeważnie rozmiary paczki danych są dużo mniejsze lub musimy wykupić dodatkowe pakiety, tym samym zwiększając miesięczną opłatę i komplikując sprawę. Tutaj wszystko – no limit i jedną z największych paczek internetowych na rynku prepaid – otrzymujemy w standardzie.

A i te 15 GB to dalej nie maksymalna wielkość paczki, którą możemy otrzymać w zestawie. Jeśli skorzystamy z automatycznych doładowań, do naszej miesięcznej puli zostaną doliczone dodatkowe gigabajty. Jeśli do konta mamy przypisany jeden numer z autodoładowaniem, otrzymamy 1 dodatkowy gigabajt. Jeśli dwa – dwa gigabajty dla każdego numeru. Dla trzech numerów i większej ich liczby – po 3 GB.

W rezultacie, w prostu sposób, zmuszamy się do zadania jednego pytania:

Po co jeszcze komuś abonament?

Podliczmy bowiem korzyści przy nowej propozycji Vikingów. Nie musimy się absolutnie martwić o to, że czegoś nam w danym miesiącu zabraknie – minut i SMS-ów do wszystkich mamy nieograniczoną liczbę. Paczkę internetową mamy tak wielką, że nawet spędzenie całego miesiąca z nosem w telefonie może nie wystarczyć, żeby ją wyczerpać. Do tego paczka jeszcze rośnie, jeśli… ułatwimy sobie życie przez automatyczne doładowanie. No i właśnie – o wykupieniu doładowania też nie trzeba pamiętać – wszystko to realizowane jest niezależnie od nas, wystarczy raz skonfigurować usługę.

A całość przy tym nie wymaga od nas podpisywania żadnej długoterminowej umowy. Któraś taryfa wydaje nam się ciekawsza? Zmieniamy. Ktoś wywrócił rynek do góry nogami nową ofertą? Zmieniamy. A komfort przez cały czas mamy taki sam, jak w abonamencie. Tylko oferta trochę lepsza…

W przypadku obydwu nowych taryf pakiety ważne są przez 31 dni, natomiast konto po każdym doładowaniu przedłuża swoją wartość o rok. Ofertę uzupełniają opcje Viking 10 oraz Viking 29.

To co, przenosicie numer?

Dołącz do dyskusji