Jesteś twórcą? Mamy dla ciebie zaproszenia na inspirujące warsztaty Apple

Jesteś twórcą? Mamy dla ciebie zaproszenia na inspirujące warsztaty Apple

Jesteś twórcą? Mamy dla ciebie zaproszenia na inspirujące warsztaty Apple

Jeśli jesteś kreatywną duszą, która nie tylko konsumuje treści, ale również chce je tworzyć – mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Zastrzyk inspiracji wraz z solidną dawką wiedzy zaserwuje iSpot w nowej serii warsztatów z twórcami. Mamy dla was zaproszenia na pierwszą edycję tego wydarzenia.

Kreatywne spędzanie wolnego czasu zawsze jest w cenie. Każdy twórca wie jednak, że najbardziej inspirującym bodźcem do tworzenia są spotkania z bardziej doświadczonymi twórcami. Właśnie z tego względu Apple prowadzi na świecie akcję „Start Something New”, w której wzięły udział Stany Zjednoczone, jak również wiele europejskich krajów.

Teraz ta kampania nareszcie pojawia się w Polsce pod hasłem „Zacznij tworzyć”, a poprowadzi ją iSpot Apple Premium Reseller. Będzie to cykl warsztatów skierowanych do młodych twórców, którzy nie boją się korzystać w swoich projektach z dobrodziejstw cyfrowego świata.

Zacznij tworzyć grafika

Warsztaty mają na celu pobudzenie kreatywności. Uczestnicy dowiedzą się także, jak ukierunkować swoje działania, by osiągnąć sukces w branży. Cykl warsztatów będzie serią spotkań z inspirującymi postaciami ze świata sztuki i designu, które mogą poszczycić się bogatym portfolio oraz pracą dla najlepszych.

Pierwsze polskie warsztaty cyklu „Zacznij tworzyć” odbędą się już w najbliższą sobotę, 9 maja

Spotkanie poprowadzi Wojciech Fus – rysownik i artysta koncepcyjny pracujący przy grach i animacjach. Wojtek studiował w Watts Atelier, a na swoim koncie ma współpracę z największymi studiami, takimi jak Platgie Image, One Pixel Brush, czy Applibot. Obecnie pracuje przy produkcji gier w firmie będącej ikoną innowacyjności i niebanalnego podejścia do roz(g)rywki – Quantic Dream.

fus

Warsztaty będą formą spotkania twórczego, na których nie tylko będzie można posłuchać mojej historii czy zobaczyć projekty, które obecnie tworzę. Chciałbym też ośmielić początkujących grafików do tworzenia i podążania swoją pasją, a także pokazać, że małymi krokami można dojść do wielkich rzeczy – Mówi Wojtek Fus

Artysta uchyli rąbka tajemnicy na temat swojego warsztatu. Pokaże także, w jaki sposób może wykorzystać w swojej pracy urządzenia Apple – zarówno komputery Mac, jak i sprzęty mobilne, czyli iPhone’a i iPada. Warsztaty są więc świetną okazją, by dostać dawkę skondensowanej wiedzy na temat grafiki i designu.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Tylko 25 osób będzie mogło uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Mamy dla was konkurs!

Wraz z iSpotem przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać zaproszenia na wyjątkowe warsztaty „Zacznij tworzyć”. W konkursie są do wygrania cztery jednoosobowe wejściówki na najbliższą edycję warsztatów. Aby zdobyć zaproszenie, musisz wykazać się refleksem.

Zasady konkursu są banalnie proste. Aby wziąć w nim udział, musisz polubić profil Spider’s Web na Facebooku. Dzisiejszego wieczoru (wtorek, 5 maja 2015), punktualnie o godz. 20:00 na naszym profilu pojawi się konkursowy wpis. Cztery pierwsze osoby, które zostawią pod nim komentarz, dostaną jednoosobowe zaproszenia na sobotnie warsztaty. Uwaga, odbędą się one już w najbliższy weekend!

  • Data warsztatów: Sobota, 9 maja 2015 r.
  • Miejsce: iSpot Apple Premium Reseller, ul. Marszałkowska 104/122, 00-017 Warszawa, Domy Towarowe Centrum
  • Godzina: 13:00 – 15:00

Jeśli chcesz uczestniczyć w tym inspirującym wydarzeniu, zapraszamy na facebookowy profil Spider’s Web o godzinie 20:00. Listę zwycięzców ogłosimy dziś po godzinie 20:00, w aktualizacji wpisu, który właśnie czytasz. Więcej szczegółów na temat warsztatów poznasz na stronie Apple oraz na stronie iSpot.

Powodzenia i do zobaczenia na warsztatach!

Aktualizacja, godz. 20:10

Mamy już rozwiązanie konkursu! Punktualnie o 20:00 na naszym Facebooku pojawił się wpis z informacją o konkursie. Byliście naprawdę szybcy! Cztery pierwsze osoby zgłosiły się wciągu kilku sekund.

SZYBKI KONKURS SPIDER’S WEB!Wybiła 20:00, a więc zaczynamy nasz szybki konkurs z iSpot Apple Premium Reseller! Do…

Posted by Spider’s Web on Tuesday, May 5, 2015

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! W celu rozdania wejściówek, skontaktujemy się z Wami poprzez Facebooka. Widzimy się w iSpocie już w najbliższą sobotę. 🙂

Dołącz do dyskusji