Nawigacja Here stała się jeszcze lepsza! Zarówno na Windowsie jak i na Androidzie

News/Sprzęt 12.02.2015
Nawigacja Here stała się jeszcze lepsza! Zarówno na Windowsie jak i na Androidzie

Nawigacja Here stała się jeszcze lepsza! Zarówno na Windowsie jak i na Androidzie

Należąca do Nokii firma Here radzi sobie niezmiennie fenomenalnie i nadal inwestuje w swój rozwój. Zwłaszcza teraz, po otwarciu się na miliony użytkowników Androida. Dziś wszystkich użytkowników tych map czeka miła niespodzianka.

Here Maps nie zamierza się uginać pod dominacją Google Maps czy map Apple’a i cały czas się rozwija. Kilka godzin temu opublikowano aktualizację, dzięki której ta znakomita usługa stała się jeszcze lepsza. Osoby, które nie zdecydowały się trzymać map w pamięci posiadanego przez nich urządzenia nie muszą robić nic. Te, które wykorzystały zaletę Here w postaci możliwości pobrania map offline, powinni te mapy zaktualizować.

Dzięki aktualizacji poprawione zostały algorytmy nawigacji zakręt-po-zakręcie, zwiększono precyzję w odzwierciedleniu na mapie zbiorników wodnych oraz linii transportu publicznego. Dokonano też oczywistych aktualizacji kartograficznych, by uwzględnić zmiany zachodzące na świecie.

wp_ss_20150212_0001

Użytkownicy Here na Androidzie otrzymają powiadomienie o dostępności nowych map. Jeżeli je przegapili, w lewej dolnej części interfejsu aplikacji pojawi się informacja o dostępności nowych map.

Użytkownicy Here dla Windows w wersji PC by dokonać aktualizacji powinni kliknąć w „Zarządzaj mapami” w lewym górnym rogu. Wersję na smartfony można zaktualizować wchodząc w ustawienia systemu, tam Aplikacje a następnie Mapy.

Dołącz do dyskusji