Emma Watson śpiewa w nowej zapowiedzi „Pięknej i Bestii”

Film 09.01.2017
Emma Watson śpiewa w nowej zapowiedzi „Pięknej i Bestii”

Czekacie na „Piękną i Bestię” z Emmą Watson w roli Belli? Ja tak! Nowy film Disneya pojawi się w polskich kinach 17 marca tego roku. Tymczasem dostaliśmy nowe wideo promujące widowisko, w którym usłyszeć możemy śpiew głównej bohaterki produkcji.

W nowej zapowiedzi filmu Bella spotyka Bestię. Mężczyzna uwięziony w ciele potwora powoli zdaje sobie sprawę a uczucia, jakim darzy młodą kobietę, która trafiła do jego zamczyska.

W zwiastunie zaprezentowana została jedna z piosenek z filmu w wykonaniu Emmy Watson. Trzeba przyznać, że aktorka radzi sobie fenomenalnie.

Oprócz Emmy Watson na dużym ekranie zobaczymy m. in. Dana Stevensa w roli Bestii oraz Luke’a Evansa jako Gastona. Premiera filmu za dwa miesiące.

Teksty, które musisz przeczytać:

Najbardziej niepotrzebne nowe wersje filmów [TOP 8]

Hollywood i popkultura w ogóle zbudowane są na powtórzeniach. Nie ma w tym nic złego. W twórczym recyklingu znanych już motywów również. Niestety ostatnio coraz bardziej nasila się fala nic nie wnoszących i w zasadzie niepotrzebnych remake’ów oraz aktorskich wersji znanych bajek. I choć trafiają się wyjątki (aktorska Księga Dżungli z 2016 roku to prawdziwy … Continued

Top/Film 31.05.2017

Dołącz do dyskusji (6)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...