Netflix zapowiada swój nowy serial „The OA”. Trailer produkcji stawia więcej pytań, niż daje odpowiedzi

Seriale 12.12.2016
Netflix zapowiada swój nowy serial „The OA”. Trailer produkcji stawia więcej pytań, niż daje odpowiedzi

Na kanale Netfliksa pojawił się właśnie zwiastun nowego serialu, „The OA”, który w serwisie zadebiutuje już 16 grudnia tego roku. Trzeba przyznać, że trailer jest mroczny i tajemniczy, a pytania, o czym w ogóle ma być nowy serial Netfliksa po jego obejrzeniu się mnożą.

Produkcja platformy składać się będzie z ośmiu godzinnych epizodów. Serial opowie o dziewczynie, która zaginęła, ale zupełnie nie pamięta, aby była tą osobą, za którą ją biorą, tak jakby zyła przez miniony czas w innej rzeczywistości. To młoda kobieta, która w dniu zaginięcia była niewidoma, a teraz widzi… O co tu chodzi? Trailer nie daje wielu odpowiedzi na pytania, a raczej tylko mnoży te ostatnio, sprawiając, że „The OA” wydaje się być naprawdę intrygującą nowością.

Czekam na nowy serial Netfliksa z niecierpliwością. Wszystkie odcinki dostaniemy już w ten piątek.

W produkcji występują między innymi Brit Marling, Jason Isaacs, Emory Cohen i Scott Wilson. Twórcami serialu są Brit Marling i Zal Batmanglij.

Teksty, które musisz przeczytać:

Atypowy wróci w nowych odcinkach. Będzie 2. sezon

Atypowy to tegoroczny produkt Netfliksa, opowiadający historię dojrzewania nastoletniego Sama z autyzmem w (nie)typowej amerykańskiej rodzinie. To również jeden z lepszych seriali, jaki widziałam w tym roku. I na całe szczęście ten doczeka się swojej kontynuacji.

News/Seriale 14.09.2017

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...