Fabułę serialu „Star Trek: Discovery” uzupełnią powieści i komiksy

E-booki 05.09.2016
Fabułę serialu „Star Trek: Discovery” uzupełnią powieści i komiksy

Zaplanowaną na 2017 rok premierę „Star Trek: Discovery” dopełnią nowe serie powieści i komiksów, eksploatujące wątki i bohaterów serialu. 

O „Discovery”, nowym serialu ze uniwersum „Star Treka”, na razie wiadomo bardzo niewiele, choć jego premiera zbliża się wielkimi krokami. Fabuła tej produkcji stacji CBS, w której – jak obiecuje pierwszy teaser – zobaczymy „nowe załogi, nowych przeciwników i nowych bohaterów”, ma rozgrywać się dekadę przed wydarzeniami z pierwszego serialu i skupiać się na wydarzeniu, o którym fani serii już słyszeli, ale które nigdy dotąd nie zostało zgłębione.

Póki co zamówiony został tylko jeden sezon „Star Trek: Discovery”, ale wszyscy ci, których zainteresują poruszane w nim wątki, będą mogli sięgnąć po powieści i komiksy. Ich publikacje zbiegną się z datą premiery serialu i mają być ściśle powiązane z przedstawioną w nim historią. Najprawdopodobniej jedną z autorek książkowej serii będzie Kirsten Beyer, jedna ze scenarzystek „Discovery”, która ma na koncie także kilka tytułów wydanych przy okazji emisji „Star Trek: Voyager”. Z Beyer współpracować będą David Mack i Mike Johnson. „Star Trek: Discovery” trafi na telewizyjne ekrany w styczniu 2017 roku. Jego producentami są  Bryan Fuller oraz Alex Kurtzman.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (5)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...