Co robił Thor podczas Civil War? Marvel opublikował komediowe wideo

Gry 31.08.2016
Co robił Thor podczas Civil War? Marvel opublikował komediowe wideo

Thor to jeden z głównych nieobecnych w filmie Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów. Marvel Studios w humorystyczny sposób wyjaśnia, czym był zajęty bóg piorunów.

Materiał wideo o wdzięcznym tytule Team Thor dotychczas był wyświetlany jedynie za zamkniętymi drzwiami targów Comic-Con, gdzie mogli go zobaczyć najwięksi fani filmowego uniwersum Marvela. O humorystycznym klipie mogliśmy usłyszeć już wcześniej, ale dopiero teraz film został oficjalnie opublikowany w Internecie.

Team Thor w zabawny sposób wyjaśnia, dlaczego bohatera zabrakło podczas starcia Iron Mana z Kapitanem Ameryką.

Zarówno on, jak i Bruce „Hulk” Banner byli wtedy na zupełnie innym kontynencie. Thor badał tajemnice kamieni nieskończoności, jednocześnie kosztując życia zwykłego śmiertelnika. Pomógł mu w tym Darryl – typowy pracownik korporacji, który ugościł boga piorunów.

Materiał wideo od Marvel Studios to perełka dla fanów muskularnego herosa. Tylko w klipie Team Thor możemy zobaczyć młot boga piorunów leżący w swoim własnym łóżeczku, a także niesamowite rysunki, wykonane przez samego Asgardczyka.

Team Thor to oczywiście element kampanii reklamowej nadchodzącego filmu kinowego Thor: Ragnarok, w którym również pojawi się zielony, potężny Hulk. Chociaż przed nami jeszcze Doctor Strange, w Marvel Studios nie chcą, abyś zapomniał o reszcie pełnometrażowych produkcji ze stale rozwijanego filmowego uniwersum.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...