Skromny powrót Dartha Vadera w nowym zwiastunie filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”

Film 12.08.2016
Skromny powrót Dartha Vadera w nowym zwiastunie filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”

Zgodnie z obietnicą, Disney właśnie udostępnił w sieci nowy zwiastun pierwszego spin-offu z uniwersum „Gwiezdnych wojen”, filmu „Łotr 1”. Po raz pierwszy mamy okazję zobaczyć powrót jednej z najbardziej kultowych postaci „Gwiezdnej sagi” – Dartha Vadera. 

Poza krótkim występem Dartha Vadera, na nowy, nieco ponad dwuminutowy materiał z filmu „Łotr 1” składa się składa się sporo scen, które widzieliśmy już wcześniej, nie brak też i nowych, wcześniej niepublikowanych. W mojej opinii całość nie robi takiego wrażenia, jak pierwszy trailer, ale prezentuje się przyzwoicie. Pierwszy spin-off „Gwiezdnych wojen” to opowieść o brawurowej misji grupy Rebeliantów, którzy zamierzają wykraść plany pierwszej Gwiazdy Śmierci. Według zapowiedzi opowieść ma być utrzymana w konwencji heist, choć zwiastuny przywodzą na myśl raczej film wojenny, osadzony w uniwersum wykreowanym przez George’a Lucasa.

„Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie” wejdzie na kinowe ekrany 15 grudnia 2016 roku. Reżyserem jest Gareth Edwards, a za scenariusz odpowiada Chris Weitz. W obsadzie znaleźli się między innymi Felicity Jones, Mads Mikkelsen, Ben Mendelsohn, Forest Whitaker, Alan Tudyk i Donnie Yen.

Czytaj także:

Masa informacji o Star Wars: Rogue One. Bohaterowie, przeciwnicy, maszyny i więcej

Poznaj bohaterów filmu „Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie”

„Łotr Jeden” i pozostałe spin-offy „Gwiezdnych wojen” zerwą z tradycją

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (9)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...