„Gra o tron” – nacieszcie oczy zdjęciami z wielkiego finału 6 sezonu

Seriale 23.06.2016
„Gra o tron” – nacieszcie oczy zdjęciami z wielkiego finału 6 sezonu

Chyba każdy fan serialu „Gra o tron” został ukontentowany dziewiątym, kapitalnym epizodem serii. Ta bitwa przed polami Winterfell, to było coś! Tym bardziej nie mogę się doczekać, co przyniesie finał sezonu. HBO uchyla rąbka tajemnicy.

Producenci serialu „Gra o tron” udostępnili w sieci oficjalne zdjęcia z finalnego, dziesiątego odcinka szóstego sezonu. Chociaż zabrakło na nich szokujących i zaskakujących treści, HBO odsłania przed nami to, czego możemy się spodziewać. Pamiętajcie więc – poniższe materiały oglądacie na własną odpowiedzialność.

„Gra o tron” – przedpremierowe zdjęcia z wielkiego finału szóstego sezonu:

gra o tron sezon 6 6 gra o tron sezon 6 5 gra o tron sezon 6 4 gra o tron sezon 6 3 gra o tron sezon 6 2 gra o tron sezon 6 1Zdjęcia zdradzają kilka ciekawych wątków. Przede wszystkim – rozmowa Waldera Freya z Jaimiem Lannisterem. Mam nadzieję, że to będzie bardzo intensywna wymiana zdań. Coś mi mówi, że Jaimie gardzi Freyem i nie zawaha się o tym powiedzieć prosto w twarz mordercy Roba Starka.

Symboliczne może być również zdjęcie Daenerys i Tyriona. Kto wie, być może para omawia finalne detale długo wyczekiwanej inwazji na Westeros, a kadr to jeden z ostatnich, które pokazują tych bohaterów w egzotycznym mieście Mereen.

Istotne wydaje się również to, że sir Loras ostatecznie poddaje się Wielkiemu Wróblowi i (najprawdopodobniej) przyznaje się do popełnionych grzechów. Ciekawe, jak zareaguje na to królowa Margaery. Co mogliśmy widzieć w jednym z ostatnich odcinków, jej wiara w nowy, religijno-monarchiczny ustrój Królewskiej Przystani wydaje się być mocno powierzchowna.

Światowa premiera finalnego odcinka szóstego sezonu serialu „Gra o tron” odbędzie się o 3:00 polskiego czasu, w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Teksty, które musisz przeczytać:

Goździk odkryła wielką tajemnicę. Daenerys może stracić pierwszeństwo do dziedziczenia tronu

Czym jest „annulment”? Wyraz z języka angielskiego oznacza unieważnienie lub anulowanie. Może się odnosić do tak prozaicznych rzeczy jak rezygnacja z subskrypcji internetowej usługi, ale również znacznie poważniejszych obszarów z życia człowieka. Jak na przykład cofnięcie małżeństwa i doprowadzenie do rozwodu. Taki annulment jest obecny również w świecie serialu Gra o tron.

Artykuł/Seriale 22.08.2017

Dołącz do dyskusji (13)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...