1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Brak ocen)
Loading...
0 0 ratings.

Storytel dał miłośnikom serialu „Doktor Who” poważny powód, by wykupić abonament. W ofercie platformy pojawiło się właśnie kilkadziesiąt audiobooków wydanych przez Big Finish.

Kolekcja słuchowisk dostępnych w Storytel poszerzyła się właśnie o 90 pozycji z uniwersum „Doktora Who” – pojedynczych opowiadań i kompletnych serii. W audiobookach usłyszeć można głosy byłych i obecnych aktorów, którzy wzięli udział w serialu. Wśród ich autorów znaleźli się między innymi Nicholas Briggs, Colin Brake, Eddie Robson, Barnaby Edwards czy David Bishop. Wszystkie tytuły dostępne są niestety jedynie w języku angielskim.

doktor who storytel

Storytel to platforma z audiobookami, do której nieograniczony dostęp uzyskuje się w zamian za stałą, miesięczna opłatę w wysokości 29,90 zł. Storytel umożliwia słuchanie książek za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na telefonie, tablecie lub komputerze – również w trybie offline. W ofercie znajdują się pozycje w języku polskim i angielskim – przez ostatnie tygodnie przygotowywaliśmy dla was regularny przegląd tych tytułów. 

„Doktor Who” w Storytel