Muzyka z gry Wiedźmin 3: Krew i Wino już do posłuchania online. Główny motyw powoduje ciarki

Muzyka 02.06.2016
Muzyka z gry Wiedźmin 3: Krew i Wino już do posłuchania online. Główny motyw powoduje ciarki

Niedawno miała miejsce premiera ostatniego, największego rozszerzenia do doskonałej gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dodatek Krew i Wino zabiera nas do skąpanego w słońcu, bajkowego królestwa Toussaint, wzorowanego na południu Francji.

Bogate w wino, piękne kobiety, bale i przepych królestwo nie jest jednak takie, jak pozornie się wydaje. Miejsce jak z bajki kryje w sobie mroczną, krwawą i przerażającą tajemnicę. To właśnie ową tajemnicę można wyczuć, słuchając muzycznego motywu przewodniego o nazwie Blood and Wine.

Fani Wiedźmina docenią nawiązanie do rewelacyjnego zwiastuna premierowego, którego elementy możemy usłyszeć w Blood and Wine.

Autorami ścieżki dźwiękowej do rozszerzenia są Marcin Przybyłowicz, Mikolai Stoinski oraz Piotr Musiał. Twórcy muzyki jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Z dodatkiem do trzeciego Wiedźmina spędziłem już kilkanaście godzin i muszę przyznać, że utwory tworzą wspaniałe tło. Zwłaszcza te mroczniejsze, towarzyszące opowieściom o bestiach i wampirach.

Wracam do wirtualnego, skąpanego w słońcu Toussaint, aby dokończyć kapitalną przygodę Geralta z Rivii. Jeżeli jakimś cudem nie zdecydowaliście się jeszcze nabyć rozszerzenia, na pewno przekona was do tego świetna ścieżka dźwiękowa. Od siebie polecam nie tylko główny motyw przewodni, ale również znacznie bardziej dynamiczne For Honor! For Toussaint! oraz specyficzne, unikalne Wine Wars.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...