„Osobliwy dom Pani Peregrine” – trailer nowego filmu Tima Burtona zapowiada ekscytujące widowisko

Film 16.03.2016
„Osobliwy dom Pani Peregrine” – trailer nowego filmu Tima Burtona zapowiada ekscytujące widowisko

Zawsze czekam na nowe filmy Tima Burtona. Nieważne, czy reżyser rozczarował mnie swoim ostatnim dziełem (a to ostatnio Burtonowi się to zdarzało), wiem, że obejrzę jego kolejną produkcję. „Osobliwy dom Pani Peregrine”, którego zwiastun wylądował właśnie w sieci, zapowiada się interesująco. I jakby tego było mało, w tytułowej roli zobaczymy wspaniałą Evę Green!

Film Tima Burtona światową premierę będzie miał w tym roku, a dokładnie 30 września. Oprócz Evy Green na ekranie zobaczymy między innymi Asę Butterfielda, Ellę Purnell, Judi Dench i Samuela L. Jacksona. Historia przedstawiona w produkcji jest oparta o książkę autorstwa Ransona Riggsa, będącą światowym bestsellerem. Dzieło Riggsa doczekało się w późniejszym czasie doczekało się kontynuacji.

Produkcja opowie o chłopcu, Jacobie, który przyjeżdża do rodzinnej miejscowości swojego dziadka. Nastolatek chce poznać prawdę o jego śmierci. Na miejscu poznaje uroczą dziewczynkę, Emmę. Ta przedstawia go Pani Peregrine, która wydaje się dziwna i zaskakująca. Tak jak i jej osobliwy dom, skrywający wiele sekretów.

Świat przedstawiony w trailerze wygląda naprawdę baśniowo i nieco ekscentrycznie. Po niespełna trzech minutach wideo, jestem kupiona. Zapowiada się fascynująca przygoda z dreszczykiem emocji, którą wzbogacą niecodzienne i intrygujące postaci. Mam nadzieję, że nowy film Burtona okaże się tak dobry, jak jego zapowiedź. Nie zniosłabym chyba powtórki z „Alicji w Krainie Czarów” i „Mrocznych cieni”.

Teksty, które musisz przeczytać:

Najbardziej niepotrzebne nowe wersje filmów [TOP 8]

Hollywood i popkultura w ogóle zbudowane są na powtórzeniach. Nie ma w tym nic złego. W twórczym recyklingu znanych już motywów również. Niestety ostatnio coraz bardziej nasila się fala nic nie wnoszących i w zasadzie niepotrzebnych remake’ów oraz aktorskich wersji znanych bajek. I choć trafiają się wyjątki (aktorska Księga Dżungli z 2016 roku to prawdziwy … Continued

Top/Film 31.05.2017

Dołącz do dyskusji (5)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...