Nowy polski kryminalny serial „Belfer” zapowiada się ekscytująco! Zobacz sugestywny teaser produkcji

Seriale 23.02.2016
Nowy polski kryminalny serial „Belfer” zapowiada się ekscytująco! Zobacz sugestywny teaser produkcji

W najnowszej produkcji TVN, „Druga szansa”, szef telewizji grany przez Jacka Braciaka mówi, że w Polsce nikt nie chce oglądać seriali kryminalnych. Ten bohater, choć wydaje się, że niemałe ma doświadczenie, nie widział zapewne teasera do nowego polskiego serialu „Belfer” z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Jestem pewna, że takie kryminały w odcinkach Polacy chcą oglądać.

Krótka zapowiedź „Belfra” jest bardzo sugestywna. Widzimy Macieja Stuhra, który wcielił się w tytułową rolę. Jego ręce ubrudzone są krwią. Teaser serialu przypomina nieco klimatem produkcję „Dexter”, której głównym bohaterem był mężczyzna prowadzący podwójne życie. Jakub Żulczyk, który maczał palce w powstawaniu „Belfra” (wraz z dramatopisarką Moniką Powalisz pisarz napisał scenariusz do serialu), stwierdził jednak na Facebooku, że oba tytuły nie mają ze sobą nic wspólnego.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/CANALplusFILMYiSERIALE/videos/1301428743217515/?fref=nf/” width=”550″/]

Akcja serialu toczyć się będzie w miasteczku Dobrowice, w którym wszyscy się znają. Do niewielkiej miejscowości przyjeżdża Paweł Zawadzki (w tej roli Maciej Stuhr). Nikt nie wie, kim jest mężczyzna, oprócz tego że ma uczyć w lokalnej szkole i przyjechał z Warszawy, gdzie wcześniej edukował w renomowanej placówce. Kiedy Zawadzki zjawia się w Dobrowicach, w miasteczku ginie młoda dziewczyna. Nowy nauczyciel rozpoczyna śledztwo w tej sprawie, ale nie może liczyć na niczyją pomoc. Mieszkańcy mają swoje tajemnice, których nie zdradzą obcemu.

„Belfer” na antenie CANAL + pojawi się w październiku tego roku. Oprócz Macieja Stuhra na ekranie zobaczymy między innymi Magdalenę Cielecką, Łukasza Simlata, Pawła Królikowskiego, Krzysztofa Pieczyńskiego i Piotra Głowackiego. Reżyserem produkcji jest Łukasz Palkowski („Rezerwat”, „Bogowie”), a autorem zdjęć Marian Prokop („Miasto 44”).

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (9)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...