Ruszyły zdjęcia do filmu „Strażnicy Galaktyki 2”. Niespodzianka w obsadzie

Film 18.02.2016
Ruszyły zdjęcia do filmu „Strażnicy Galaktyki 2”. Niespodzianka w obsadzie

James Gunn, reżyser i scenarzysta „Strażników Galaktyki”, poinformował za pośrednictwem Facebooka, że rozpoczęły się zdjęcia do drugiej części jego blockbustera. Dodał także, że w obsadzie sequela znajdzie się odtwórca roli Dextera Rileya z filmu „Najsilniejszy mężczyzna na świecie”.

Mowa oczywiście o Kurcie Russellu, którego niedawno mogliśmy oglądać w najnowszym filmie Quentina Tarantino, „Nienawistnej ósemce”. Russel, gwiazda „Coś”, „Ucieczki z Nowego Jorku”, „Tango i Casha” czy „Wielkiej draki w chińskiej dzielnicy”, dołączył tym samym do całej plejady gwiazd. W sequelu „Strażników Galaktyki” pojawią się bowiem Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Michael Rooker, Sean Gunn, Karen Gillan oraz Vin Diesel i Bradley Cooper, których znamy z pierwszej części oraz kilka nowych twarzy: Pom Klementieff, Elizabeth Debicki i Chris Sullivan.

kurt russell

Nie wiadomo jeszcze w jakiej roli wystąpi Russell w „Strażnikach Galaktyki 2″, nieujawnione pozostają również szczegóły fabularne filmu, choć jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że jednym z motywów przewodnich będzie wątek dotyczący prawdziwych rodziców Petera Quilla aka Star-Lorda. Zdjęcia do sequela właśnie się rozpoczęły, jego premiery możemy spodziewać się 5 maja 2017 roku.

[fb_embed_post href=”https://www.facebook.com/jgunn/posts/10153165740966157:0/” width=”550″/]

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...