Zobacz pierwszy teaser „Westworld”, nowego serialu Jonathana Nolana

Seriale 10.08.2015
Zobacz pierwszy teaser „Westworld”, nowego serialu Jonathana Nolana

W trakcie emisji finałowego odcinka drugiego sezonu „Detektywa”, HBO zaprezentowało pierwszy teaser innej swojej produkcji – znakomicie zapowiadającego się serialu „Westworld”. Możecie go obejrzeć poniżej.

„Westworld” to serialach oparty na motywach filmu z 1973 roku o tym samym tytule (po polsku brzmiącym „Świat Dzikiego Zachodu”) autorstwa Michaela Crichtona. To opowieść o futurystycznym parku rozrywki, w którym ludzie mają możliwość toczenia walk z androidami, odgrywającymi różne historyczne role. Pojedynki są ustawiane – sztuczna inteligencja nie może odnieść zwycięstwa. Do czasu, aż w wyniku awarii systemu, jeden z robotów wymyka się spod kontroli i zaczyna stanowić śmiertelne zagrożenie dla gości Westworld.

Trzydziestosekundowy teaser nie zdradza wiele, ale prezentuje się co najmniej obiecująco. „Westworld” będzie z całą pewnością jedną z najgorętszych serialowych premier 2016 roku, tym bardziej, jeśli weźmiemy pod uwagę jego obsadę. Jego producentem, scenarzystą i reżyserem jest Jonathan Nolan, brat Christophera, z którym współpracował m.in. przy „Interstellar” i trylogii „Mrocznego Rycerza”. W obsadzie są tacy aktorzy, jak na przykład Anthony Hopkins, Ed Harris, Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton i Jeffrey Wright. Bez dwóch zdań – „Westowrold” zapowiada się wybornie.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...