Fox potwierdza: „Skazany na śmierć” powróci z nowym sezonem

Seriale 07.08.2015
Fox potwierdza: „Skazany na śmierć” powróci z nowym sezonem

 To, co jeszcze do niedawna było tylko plotką, dziś staje się faktem. Swego czasu jeden z cieszących się największą popularnością seriali w Polsce, „Skazany na śmierć”, zostanie wskrzeszony i doczeka się jeszcze jednego, ostatniego sezonu.

„24 godziny”, „Miasteczko Twin Peaks”, „Z Archiwum X” – to tylko najważniejsze przykłady seriali, które po wielu latach od zakończenia emisji, powróciły lub wkrótce powrócą na antenę. Teraz dołączył do nich „Skazany na śmierć”, jeszcze do niedawna uważany za ostatecznie zakończony czwartym sezonem.

skazany na śmierć

Nowa odsłona „Skazanego na śmierć” ma liczyć dziesięć odcinków, a w jej obsadzie po raz kolejny zobaczymy Wentwortha Millera oraz Dominica Purcella, czyli Michael Scofield i Lincoln Burrows – głównych bohaterów poprzednich sezonów. Powrócić może także Sarah Wayne Callies jako Sara Tancredi, a także wielu innych aktorów, którzy grali w serialu – Fox jednak na razie nie ujawnia ich  nazwisk.

Zdjęcia do nowego – i jeśli wierzyć zapowiedziom: tym razem naprawdę ostatniego – sezonu serialu „Skazany na śmierć” ruszą w przyszłym roku. Premiera przewidziana jest na jesień 2016 lub wiosnę 2017.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (21)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...