Debata Duda Komorowski – gdzie obejrzeć na żywo, za darmo i w Internecie?

Mobile 21.05.2015
Debata Duda Komorowski – gdzie obejrzeć na żywo, za darmo i w Internecie?

Chcecie obejrzeć czwartkową debatę przygotowaną przez stację TVN, ale nie oglądacie linearnej telewizji? Nie ma problemu! Oto, gdzie możecie zobaczyć polemikę kandydatów Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego w Internecie, na żywo i całkowicie za darmo.

W czasach tradycyjnych, linearnych mediów debaty prezydenckie były najlepszą okazją, aby wyrobić sobie zdanie o kandydatach na najwyższy urząd. Chociaż dzisiaj kampania coraz mocniej i coraz częściej trwa w sieci, wyniki oglądalności potwierdzają, że wciąż uwielbiamy telewizyjną formę politycznej rywalizacji.

Łącząc nowe ze sprawdzonym, debata organizowana przez stacje TVN, TVN24 i TVN24BiS trafi również do sieci.

Gospodarze spotkania obu kandydatów na urząd Prezydenta RP będą strumieniować obraz w czasie rzeczywistym za pomocą swojej platformy video on demand – Player.pl. To właśnie na Player.pl (dawny TVN Player) trafi debata Duda Komorowski, nie objęta żadnym paywallem. Dostęp do materiału będą mieli posiadacze komputerów i smartfonów z przeglądarkami internetowymi, a także osoby z zainstalowaną aplikacją Player.pl.

Ta jest dostępna na mobilne systemy Android, iOS oraz Windows Phone. Program znajduje się w sklepie Windows 8.1 oraz większości sklepów smart-telewizorów i innych smart-urządzeń, jak również konsol do gier.

debata duda komorowski

Debata Duda Komorowski organizowana przez TVN, TVN24 i TVN24BiS rozpocznie się w czwartek zaraz po wieczornym wydaniu serwisu informacyjnego „Fakty”. Jak można przeczytać na jednej z witryn gospodarzy debaty: „Pytania z obszaru polityki będzie zadawać Monika Olejnik, o gospodarkę i sprawy społeczne będzie pytał Bogdan Rymanowski, zaś o politykę zagraniczną – Justyna Pochanke.”

Debata Duda Komorowski w przeglądarce internetowej.

 

Dołącz do dyskusji (19)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...