Miłosny pakiet w nowym BookRage – Sosnowski, Hen, Pluszka, Ryciak

E-booki 17.02.2015
Miłosny pakiet w nowym BookRage – Sosnowski, Hen, Pluszka, Ryciak

Kolejny, siedemnasty już BookRage, czyli pakiet e-booków za „co łaska”, wylądował w Sieci. Od dziś można także korzystać z wirtualnej półki, umożliwiającej zarządzanie wszystkimi swoimi zamówieniami.

BookRage od jakiegoś czasu przygotowuje się do uruchomienia sklepu na wzór Humble Bundle Store. Jest on jeszcze niedostępny, jednak przy okazji premiery nowego pakietu pojawiła się – nareszcie – wprowadzone zostało spore udogodnienie dla wszystkich, którzy regularnie kupowali kolejne zbiory e-booków. Mowa o wirtualnej półce, gromadzącej wszystkie dotychczas zakupione przez nas pozycje, umożliwiając zarządzanie nimi. Po starcie sklepu znajdą się na niej tytuły zakupione bezpośrednio w nim.

bookrage półkaBy e-book znalazł się na półce, należy najpierw zarejestrować się w Ragestore, a następnie zaimportować linki do swoich zamówień. Nie trzeba jednak grzebać w mailach sprzed miesięcy w ich poszukiwaniu, wystarczy skorzystać z „przypominajki” – wystarczy podać swój adres e-mail aby otrzymać w jednym mailu odnośniki do wszystkich dotychczas zakupionych pakietów.

Jakie e-booki znalazły się w siedemnastym pakiecie BookRage, którego motywem przewodnim jest miłość?

  • „Flauta”, Adam Pluszka
  • „Milczące między nami”, Józef Hen
  • „Odejście Afrodyty”, Józef Hen
  • „Taniec ptaka”, Ula Ryciak
  • „Prąd zatokowy”, Jerzy Sosnowski

Cztery pierwsze pozycje odblokowuje wpłata o dowolnej wysokości, ostatnią – płatność przekraczająca aktualną średnią. Pakiet będzie dostępny do 2 marca.

Strona BookRage 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...