Znamy datę premiery nowego słuchowiska na podstawie „Thorgala”

Audiobooki 16.02.2015
Znamy datę premiery nowego słuchowiska na podstawie „Thorgala”

Jeśli chodzi o stosunek do poniedziałków, wszyscy jesteśmy Garfieldami. Magicy ze studia Sound Tropez również wiedzą, czym jest postweekendowy kryzys, dlatego postanowili umilić nam te trudne chwile świetną informacją związaną z nowym słuchowiskiem na podstawie „Thorgala”.

Trwają intensywne prace nad trzecią częścią przygód Thorgala w wersji audio. Premiera planowana jest już na kwiecień. Nowe słuchowisko będzie się składać z trzech albumów: „Czarna Galera”, „Ponad krainą cieni” i „Upadek Brek Zarith”, czyli odpowiednio czwartego, piątego i szóstego tomu komiksowej serii. Całość ukaże się pod tytułem „Trylogia Brek Zarith”. Autorem scenariusza po raz kolejny jest Grzegorz Brudnik. Stworzoną przez Grzegorza Rosińskiego okładkę możecie zobaczyć na profilu Sound Tropez na Facebooku.

Thorgal prawie raj 2Poprzednimi dziełami Sound Tropez na podstawie „Thorgala” były „Zdradzona czarodzieja. Wyspa wśród lodów” oraz „Prawie raj. Trzech starców z krainy Aran”. Oba spotkały się z zachwytami odbiorców, przez co kolejne części są bodaj najbardziej wyczekiwanymi polskimi słuchowiskami. Więcej o planach studia na rok 2015 możecie przeczytać tutaj.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...