Nowy YouTube (z ciemnym trybem) dla wszystkich! Aby go włączyć, wystarczy kliknąć w jeden link

News/Social media 02.05.2017
Nowy YouTube (z ciemnym trybem) dla wszystkich! Aby go włączyć, wystarczy kliknąć w jeden link

YouTube testuje nowy wygląd serwisu od wielu tygodni. Do tej pory dostało go stosunkowo niewiele użytkowników, a niektórzy nawet próbowali włączyć go na własną rękę – tutaj wyjaśnialiśmy, jak to zrobić. Teraz jednak nowego YouTube’a – z ciemnym trybem, który przydatny jest głównie wieczorem i w nocy – może łatwo włączyć każdy użytkownik.

Aby aktywować nowy wygląd YouTube’a należy wejść na stronę youtube.com/new i kliknąć „wypróbuj teraz”. Po tej prostej czynności zostaniemy przekierowani na stronę główną YouTube’a, a naszym oczom ukaże się nowa odsłona graficzna najpopularniejszego serwisu z wideo w całym internecie.

Co nowego na nowym YouTubie?

Przejrzysty układ strony

Nowy YouTube - świeży wygląd i tryb ciemny dla osób, które oglądają w nocy

Dzięki uproszczonemu wyglądowi strony na komputery korzystanie z YouTube jest teraz łatwiejsze, a treści, kanały i twórcy świetnie się prezentują – tak Google opisuje zmiany związane z wyglądem serwisu.

Tryb ciemny

Nowy YouTube - świeży wygląd i tryb ciemny dla osób, które oglądają w nocy

Zmniejsz jasność ekranu i zredukuj odblaski, aby zobaczyć głębię kolorów w oglądanych filmach – to krótka definicja tego, co Google nazywa „trybem ciemnym”. Jest to funkcja, na którą wiele osób czekało od lat, a sporo użytkowników za pomocą specjalnych rozszerzeń do przeglądarki próbowało uzyskać podobny efekt. Teraz dodatki są niepotrzebne.

ZOBACZ: Nadchodzi nowy YouTube – zobacz, jak wygląda czarna wersja

W poniższym materiale wideo Marcin Połowianiuk pokazuje i omawia wszystkie zmiany, jakie znalazł na nowym YouTubie. Sprawdźcie koniecznie!

SPRAWDŹ: Spider’s Web TV na YouTubie – zasubskrybuj teraz, żeby nie przegapić nowych materiałów!

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement