Miłość łączy ludzi, a Orange Love wszystkie usługi Orange

Miłość łączy ludzi, a Orange Love wszystkie usługi Orange

Orange wprowadził właśnie ofertę Orange Love, łączącą w sobie usługi światłowodowego dostępu do Internetu, telewizji w rozdzielczości 4K, telefonii komórkowej oraz stacjonarnej. Wszystko to w jednej, przystępnej cenie.

Zobacz: Oto Orange Love, czyli 4 usługi w śmiesznie niskiej cenie

Coraz chętniej używamy nowych technologii, a to przekłada się na rosnącą liczbę usług z których korzystamy.

Niejednokrotnie zdarza się, że choć poszczególne usługi wydają się tanie, to po zsumowaniu okazuje się, że poważnie nadwyrężają domowy budżet.

Istotne jest też, jak skomplikowane jest korzystanie z kilku różnych usług. Każdą z nich trzeba oddzielnie wybrać, aktywować, a następnie opłacać za nią rachunki i dbać o terminy wygaśnięcia poszczególnych umów. To kłopotliwe.

Właśnie dlatego Orange stawia na prostotę.

Oferta pomarańczowego operatora nie sprawia takich problemów. Wszystkie dostępne w niej usługi kupuje się i aktywuje za jednym zamachem. A gdy już z nich korzystamy, otrzymujemy za nie jeden wspólny rachunek. Dzięki temu oszczędzamy nasz cenny czas i… pieniądze. Bo oferta Orange na tle konkurencji wypada naprawdę nieźle.

Orange Love jest tanie

Oferta z czterema usługami w podstawowym standardzie kosztuje zaledwie 69 zł miesięcznie przez pierwszy rok korzystania z usługi i 99,90 zł miesięcznie przez kolejne 12 miesięcy.

oznor

W skład podstawowego pakietu wchodzi usługa Orange Światłowód 100 MB/s, telewizja z niemal setką kanałów, telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz 3 GB pakietu danych, jak również telefon domowy z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne w kraju, do Unii Europejskiej, Kanady, Stanów Zjednoczonych oraz na numery komórkowe do Stanów i Kanady.

Osoby, które uznają tę ofertę za niewystarczającą, będą mogły dowolnie ją rozszerzać.

Zwiększyć liczbę kanałów telewizyjnych, dokupić dodatkowe karty SIM, zwiększyć dostępny pakiet danych mobilnych czy przepustowość światłowodowego Internetu. Co więcej, usługi w wyższym standardzie nie podniosą znacząco ceny usługi. Przykładowo, Orange Love z łączem światłowodowym o przepustowości 300 Mb/s przez pierwsze 12 miesięcy korzystania z usługi będzie kosztować 79 zł, a następnie 119,90 zł.

Dla osób, które nie potrzebują telewizji oraz telefonu stacjonarnego jest też dostępna druga oferta Orange Love, która łączy światłowodowy dostęp do sieci oraz telefon komórkowy z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz pakietem danych o wielkości 3 GB. Koszt takiej usługi to 79,90 zł przez cały czas trwania umowy. W ramach oferty Orange Love można także korzystać z internetu mobilnego, jako internetu domowego.

Zupełnie nowe sprzęty

Niezwykle istotnym elementem zestawu jest zupełnie nowy dekoder wyprodukowany przez Samsunga, który umożliwia oglądanie telewizji oraz materiałów wideo w rozdzielczości 4K.

Te ostatnie będą dostępne w usługach HBO oraz wypożyczalni Orange. Jednocześnie Orange zapowiada, że oferta telewizyjna w rozdzielczości 4K będzie sukcesywnie wzbogacana.

oznor

Nowy dekoder pozwala też na równoczesne nagrywanie 3 kanałów podczas oglądania innego. Z kolei funkcja TimeShifting pozwoli zatrzymać lub przewinąć oglądany program, czy film.

Użytkownicy chcący skorzystać z możliwości nagrywania filmów mogą za 49 zł dokupić do dekodera dysk twardy o pojemności 500 GB. To dobra cena.

Jednak i tych możliwości nie dałoby się wykorzystać bez odpowiednich urządzeń.

Pierwszym z nich jest dedykowany usłudze światłowodowej modem FunBox 3.0, który obsługuje najszybszy standard łączności WiFi (801.11 ac) oraz ma cztery anteny działające w trybie MU-MIMO.

W ten sposób możliwe jest osiągnięcie w sposób bezprzewodowy przepustowości, które do niedawna były dostępne wyłącznie przy użyciu kabla. Dodatkowo FunBox 3.0 zapewnia wysoką jakość dźwięku przy wykorzystaniu technologii internetowej, na której bazuje telefon domowy w Orange Love.

Oprócz tego Orange pozwala do oferty dobrać liczne sprzęty. Należą do nich nie tylko rozmaite urządzenia mobilne, ale też 49-calowy telewizor Samsung Smart TV obsługujący rozdzielczość 4K – początkowa opłata wynosi 349 zł, a następnie konieczne jest opłacanie rat w wysokości 90 zł miesięcznie.

Usługi dodatkowe.

Orange nie zapomniało też o licznych dodatkach, dzięki którym korzystanie z Orange Love będzie wygodne. Są to przede wszystkim aplikacje mobilne.

Pierwsza z nich to aplikacja Orange TV Go, która pozwala mieć dostęp do swojej telewizji na smartfonie i tablecie. Istotne jest, że synchronizuje się ona z dekoderem i umożliwia kontynuowanie oglądania materiału odtwarzanego wcześniej na innym urządzeniu.

Dostęp do tej usługi wynosi 4,99 zł miesięcznie. Kolejna z przygotowanych aplikacji służy do łatwej obsługi routera FunBox 3.0. Poradzi sobie z nią nawet kompletny laik.

Orange Love to dobrze skomponowany zestaw usług potrzebnych każdemu z nas.

Oferta ta jest niezwykle przejrzysta, tania i nieskomplikowana. Co więcej, można ją w prosty sposób rozbudować o potrzebne nam elementy.

Jestem przekonany, że na korzystanie z niej zdecyduje się wielu użytkowników, którzy nie wyobrażają sobie życia bez nowoczesnych rozwiązań. Z jej powodu sam poważnie rozważam przesiadkę na usługi Orange.

Zobacz: Światłowód w domu na wyciągnięcie ręki

SPRAWDŹ: Spider’s Web TV na YouTubie – zasubskrybuj teraz, żeby nie przegapić nowych materiałów!

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

 • Tomasz Zych

  Byliscie na prezentacji w multikinie?

 • Michał Spiechowicz

  Takie małe sprostowanie. Dysk się dzierżawi za 49 zł nie kupuje. Dysk jest od Adaty

 • http://www.spidersweb.pl/author/dawidkosinski Dawid Kosiński

  Tak.

 • Wezmyr

  Takie małe sprostowanie: ta oferta dostępna jest też w technologii VDSL oraz ADSL. Co ciekawe, nie ma opłaty za utrzymanie łącza w tym przypadku. 69 za net i komórkę bez limitu na wszystko w Polsce to dobra oferta.

 • Tomasz Zych

  Dobrze smigaly internety? :>

 • Dawid Kosiński

  Tak.

 • Tomasz Zych

  Nie ma za co ;)

 • Michał Spiechowicz

  Jest opłata za łącze w adsl/vdsl. 10zl wliczona w cene

 • Grzesiek K

  Taaa super u mnie orange gwarantuje 1mb prędkości a o światłowodzie mogę zapomnieć. Za to tel stacjonarny zainstaluj w 3 sekundy.

 • Krzysztof

  Mnie zastanawia natomiast czemu przeglądając wasza stronę, nawet w jednej linijce nie natknąłem się na wzmiankę o karze jaką UOKiK nałożył na Orange za przedłużanie umów o pół roku bez wyraźniej zgody klienta, kara niebagatela 30 milionów. Dodatkowo nie ma nic o tym, że będą musieli jak przegraja sprawę w sądzie spłacić OW jakie ponieśli klienci którzy zrezygnowali mimo „przedluzenia” umowy. Śmierdzi na odległość sponsorowanymi artykułami…

 • Feniks06

  Mnie zastanawia dlaczego ludzie bez wahania chcą się wystawić na pośmiewisko w internecie zgrywając bystrego cwaniak. Weźmy na przykład Ciebie:

  „czemu przeglądając wasza stronę, nawet w jednej linijce nie natknąłem się na wzmiankę o karze jaką UOKiK nałożył na Orange”

  https://bezprawnik.pl/orange-przedluzenie-umowy/ – yyy bo nie umiesz czytać? Masz wadę wzroku? Chcesz być uszczypliwy za wszelką cenę?

  „Śmierdzi na odległość sponsorowanymi artykułami…”

  Jest taka teoria, która mówi, że człowiek tracąc jeden ze zmysłów ma wyostrzony inny zmysł. To by tłumaczyło super węch w sytuacji absolutnej ślepoty.

  Ps. Sherlocku przescrolluj artykuł do samej góry. Tam na nagłówku jest takie pomarańczowe okienko. Co tam pisze? Akta Pantera? Atak z Partera? Nie… to jednak Akcja Partnerska / Orange. Nie myślałeś, żeby zrobić karierę w dochodzeniówce? Z tym superwęchem mógłbyś zastąpić psa tropiącego narkotyki na lotnisku.

  Ps. 2 nie jesteś jedynym cwanym uszczypliwym użytkownikiem internetu

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement