Kinoman.tv został zamknięty! Sprawdź, gdzie warto oglądać filmy i seriale online

Artykuł 09.01.2017
Kinoman.tv został zamknięty! Sprawdź, gdzie warto oglądać filmy i seriale online

Serwis Kinoman.tv przestał działać. Administracja poinformowała o zamknięciu usługi, gdzie dostępne były seriale i filmy online. Sprawdzamy, gdzie w tej sytuacji można oglądać filmy i seriale online.

Jak poinformował w nocy nasz siostrzany serwis Bezprawnik serwis z serialami i filmami online o nazwie Kinoman.tv został zamknięty. Po wejściu na stronę pojawia się następujący komunikat w formie prostego, białego tekstu na czarnym tle:

Pomimo zapisu w regulaminie, cześć użytkowników wstawia treści chronione prawem autorskim, po zgłoszeniu takiego materiału kasowaliśmy go w pierwszej kolejności a takim użytkownikom po upomnieniu blokowaliśmy możliwość dostępu do serwisu. Niestety skala zjawiska się nie zmniejsza i jesteśmy zmuszeni do zawieszenia działalności strony kinoman.tv. Dziękujemy wszystkim użytkownikom serwisu. Dalsze informacje wkrótce – zespół Kinoman.tv

Kinoman.tv został zamknięty ze względu na… aktywność użytkowników

Administracja serwisu tym samym umywa ręce od materiałów wrzucanych przez osoby korzystające z platformy. To popularna praktyka wśród dostawców treści, które użytkownicy upodobali sobie jako miejsce dzielenia się materiałami pozyskanymi bez licencji. Najwyraźniej nie okazało się to wystarczające, a serwis musiał i tak się zwijać. Kulis sprawy jeszcze nie znamy, ale efekt łatwo przewidzieć.

Chociaż w dużej mierze materiały wideo w serwisie Kinoman.tv udostępniane były bez posiadania licencji, to serwis cieszył się wśród Polaków – podobnie jak wcześniej zamknięte Kinomaniak, ekino.tv, iitv.info i nadal niezatapialne cda.pl – sporą popularnością. Wiele osób straciło właśnie dostęp do swoich ulubionych seriali i nowości filmowych online.

Kinoman.tv - serwis został zamknięty. Co zamiast Kinomana?
Na stronie Kinoman.tv użytkowników wita teraz taki komunikat

Kinoman.tv nie działa – co w zamian?

Lista serwisów z pirackimi treściami udostępnianymi w formie nielicencjonowanego streamingu zmniejsza się. Istnieje jeszcze kilka tego typu miejsc, a chociaż korzystanie z nich jest przez prawo traktowane jako legalne, to korzystanie z usług takich stron zarabiających na reklamach publikowanych przy nie swoich treściach jest w najlepszym razie moralnie wątpliwe.

Nie ma się oczywiście co oszukiwać. Takie serwisy jak Kinoman.tv mają wzięcie, bo nadal polska oferta serwisów VOD pozostawia nieco do życzenia. Na szczęście w ostatnich kilku latach sytuacja się nieco poprawiła i mamy coraz więcej legalnych alternatyw dla serwisów z pirackimi materiałami.

Netflix w Polsce jest już od roku

Co zamiast Kinoman.tv? Netflix
Netflix to miejsce, gdzie można legalnie oglądać filmy i seriale.

Rok temu w Polsce zaczął działać bodaj największy i odnoszący największe sukcesy na świecie serwis VOD czyli Netflix. Firma, która zaczęła jako korespondencyjna wypożyczalnia kaset wideo, stała się potentatem na rynku serwisów wideo na żądanie. Dzisiaj daje użytkownikom dostęp przede wszystkim – ale nie tylko – do świetnych produkcji własnych w ramach Netflix Originals.

To w serwisie Netflix można obejrzeć takie hity jak House of Cards, Daredevil czy Stranger Things. Oprócz tego Netflix oferuje przepastną bibliotekę materiałów, które licencjonuje. Niestety, nie ma tam nowości. Seriale zwykle pojawiają się sezonami na długo po emisji w amerykańskiej telewizji, a filmy mają dla Netfliksa coraz mniejsze znaczenie.

Od miesiąca mamy też dostęp do Amazon Prime Video

Co zamiast Kinoman.tv? Amazon Prime Video
Serwis Amazon Prime Video jest już dostępny w Polsce.

Kolejny zagraniczny serwis, który zadebiutował na polskim rynku, to Amazon Prime Video. Tutaj jak na razie oferta nie powala, ale też cena jest niższa niż w przypadku Netfliksa. Nie warto też na te usługi patrzeć jak na konkurencyjne, gdyż są tak naprawdę komplementarne i uzupełniają się pod względem materiałów.

Biblioteka treści w Amazon Prime Video dla Polaków nie jest duża, ale także i tutaj jak w przypadku Netfliksa najważniejsze są produkcje własne w ramach Amazon Originals. W serwisie Amazon Prime Video można oglądać chociażby The Grand Tour, czyli nowy program motoryzacyjny Jeremy’ego Clarksona znanego z Top Gear.

Nadal nie wszyscy mogą skorzystać z HBO GO

Co zamiast Kinoman.tv? HBO GO
W HBO GO obejrzymy takie produkcje jak „Gra o tron” czy rewelacyjny „Westworld”.

Kolejnym serwisem VOD, który daje dostęp do świetnych filmów i seriali online, jest HBO GO. W ramach serwisu wideo na żądanie od twórców tej stacji można oglądać takie produkcje jak Westworld, Gra o tron, Detektyw i polski Pakt. Dostępne jest też wiele hitów kinowych, które można oglądać na kanale HBO.

Niestety w przeciwieństwie do Netfliksa i Amazon Prime Video serwis HBO GO nie jest dostępny dla wszystkich internautów. Zwykle abonament na usługę można wykupić razem z innymi usługami telekomunikacyjnymi i pakietem telewizji kablowej lub satelitarnej.

Dostęp do nc+ GO – tylko dla abonentów nc+

Co zamiast Kinoman.tv? nc+go
Z nc+ GO skorzystasz, jeśli masz abonament nc+.

Telewizja nc+ oferuje klientom dostęp do własnej usługi VOD. W ramach nc+ GO można oglądać kanały telewizyjne online, uzyskiwać dostęp do materiałów dystrybuowanych przez nc+ oraz obejrzeć głośną i bardzo udaną polską produkcję Belfer.

Podobnie jak w przypadku HBO GO dostęp do nc+ GO wymaga wykupienia abonamentu na inne usługi – w tym przypadku telewizję nc+. Internauci, którzy świadomie rezygnują z kablówki i telewizji satelitarnej muszą obejść się smakiem.

Wszyscy mogą skorzystać z Player.pl od TVN

Co zamiast Kinoman.tv? Player.pl
W Player.pl znajdziesz filmy, seriale i programy telewizyjne TVN-u.

Wśród polskich serwisów VOD sporą popularnością cieszy się też Player.pl. Serwis jest nie powiązany z abonamentem na telewizję kablową lub satelitarną i w podstawowej wersji dostępny jest za darmo, ale część filmów i seriali wymaga uiszczenia opłaty. To jeden z najpopularniejszych W większości w ramach usługi można oglądać materiały stacji TVN, czyli twórcy Player.pl.

Warto wiedzieć, że na materiałach prosto z telewizji nie kończy się oferta. Wśród udostępnianych w ramach Player.pl materiałów widziałem np. serial o superbohaterach DC: Legends of Tomorrow. Owszem, nie był on emitowany równolegle z premierą amerykańską, ale opóźnienie pod względem debiutu odcinków w Stanach Zjednoczonych było liczone w tygodniach, a nie w miesiącach.

Cyfrowy Polsat ma swój serwis o nazwie Ipla

Co zamiast Kinoman.tv? Ipla
Filmy i seriale online znajdziesz w katalogu telewizji internetowej IPLA.

Drugi polski serwis VOD, który warto znać, to Ipla. Podobnie jak Player.pl, za którym stoi stacja TVN, tak samo Ipla ma korzenie w telewizji – za jej rozwój odpowiada Cyfrowy Polsat. Również podobnie jak w przypadku Player.pl by uzyskać dostęp jest do podstawowej wersji serwisu jest darmowy nie wymaga opłacania abonamentu za telewizję satelitarną i kablówkę. To tutaj można obejrzeć np. kultowy Świat według Kiepskich.

Część materiałów w Ipli wymaga uiszczenia dodatkowej opłaty, a użytkownikom oferowane są pakiety – np. filmy i seriale lub sport. W przypadku tej usługi jednak użytkownicy często narzekają na jakość transmisji na żywo, co jest strasznie deprymujące zwłaszcza w przypadku transmisji wydarzeń sportowych online. Niestety, zwykle Ipla ma wtedy wyłączność i jest jedynym serwisem, gdzie można obejrzeć je legalnie.

Osoby zainteresowane telewizją publiczną mogą skorzystać z vod.tvp.pl

Co zamiast Kinoman.tv? VOD.tvp.pl
VOD.tvp.pl to sposób na zdobycie dostępu do materiałów telewizji publicznej online

Swój własny darmowy serwis wideo na żądanie ma również telewizja publiczna. VOD od TVP.pl prężnie się rozwija dając dostęp nie tylko do programów informacyjnych, ale również seriali, teleturniejów i mnóstwa innych materiałów prosto z anteny TVP.

W ramach vod.tvp.pl można oglądać online takie programy jak Telexepress czy Panorama i popularne seriale jak np. Na dobre i na złe lub M jak miłość. Niektóre treści są płatne i można za nie płacić przelewem lub SMS-em premium.

Onet rozwija VOD.pl, czyli własny serwis wideo na żądanie

Co zamiast Kinoman.tv? Vod.pl od Onetu
W bazie VOD.pl od Onetu znajdziesz wiele autorskich produkcji – seriali i programów telewizyjnych.

Kolejną działającą na polskim rynku usługą wideo na żądanie jest serwis o prostej nazwie VOD.pl. Za jego rozwojem stoi portal Onet. W usłudze można obejrzeć odpłatnie filmy takie jak Listy do M2 (odpłatnie) i seriale Wmiksowani.pl lub Chłopaki z baraków (bezpłatnie).

W serwisie można znaleźć też mocno promowane treści własne Onetu, w tym program Onet Rano Jarosława Kuźniara i Onet Reportaż Marcina Wyrwała. W serwisie VOD.pl dostępne były płatną usługę subskrypcyjną VOD+, ale zdecydowano się z nich zrezygnować.

Kinoman.tv zamknięty? To nie koniec świata!

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nadal nie mamy dostępu do wszystkich produkcji równocześnie z premierą w amerykańskiej telewizji. W dodatku niektóre serwisy VOD w ogóle nie są dostępne dla internautów, którzy nie opłacają telewizji.

Jak jednak widać z powyższego zestawienia w Polsce działa wiele serwisów VOD, a ich oferta jest coraz bogatsza. Patrząc na sytuację dziś i porównując ją do tej, jaka miała miejsce na naszym rynku jeszcze kilka lat temu, zaczynam być dobrej myśli.

Może za kilka lat serwisy typu Kinoman.tv w ogóle nie będą już potrzebne, bo legalne usługi będą wreszcie w stanie zaspokoić potrzebę Polaków w kwestii dostępu do filmów i seriali online?

Dołącz do dyskusji

 • dareczq

  kinoman i tak był kijowy, nic nie pobije cda.pl :) ;)

 • Tobiasz

  Dobrze otagowany artykuł, kluczowe słowa powtórzone mnóstwo razy, będzie SEO żniwo na „gdzie oglądać seriale i filmy online” :)

 • maciejka

  Na http://paczamy.pl na szczęście można jeszcze oglądać :).

 • http://rtx.ovh RetnaX

  Najpierw niech powstanie poważne VOD, które będzie posiadać premierowe filmy, nie jakieś seriale tylko filmy, to co jest w tych VOD to bibloteka filmów, które premiery miały 3-4 lata temu…… Nie posiadam Kina w mieście, dlaczego mam wydawać kasę na bilet na pociąg i dodatkowo bilet do kina? Chcę mieć legalne Kino w Domu, ale żadna oferta VOD tego mi nie oferuje.

 • Mateusz Nowak

  Nie dopuszczam innej opcji ;)

 • Arkadiusz

  Pakiet z cinema city

 • kofeina

  Może załóż własne kino?

 • http://ravbaker.net/ Rafał Piekarski

  Gdzie można zobaczyć to najlepiej sprawdzić na http://filmy.zrobic.pl

 • Bolex

  Co zamkną taką stronę pojawia się ten sam artykuł gdzie oglądać :D Jakby pasowały ludziom jakieś tvn plejery to by tam siedzieli a nie na kinomanie.

 • Dawid

  KODI !!! KODI + Exodus lub 1Chanell lub Specto, darmowe wtyczki do LEGALNEGO streamingu seriali i filmów (nie pobierasz nic na dysk, tylko korzystasz ze streamu), bez ograniczeń, wszystkie zasoby świata

 • Dawid

  a KODI z wtyczką np. Exodus ?

 • orchee

  Ciii….

 • mój nick

  Tak samo duży jak i współczynnik odrzuceń:-)

 • Mmm

  To nisza, jaki procent czytelników nawet tego serwisu jest w stanie dodac wtyczke do kodi i ją skonfigurować?

 • zakius

  jeśli są w stanie przeczytać wpis powinni sobie poradzić również z instrukcją
  ale zaznaczam, powinni nie oznacza, że na pewno dadzą radę

 • Camis

  Ja polecę:

  filmy.to

 • Camis

  Tak i często coś nie działa.

 • Dawid

  Każdy kto potrafi czytać ze zrozumieniem i wykonać krok po kroku wedle instrukcji z dołączonymi grafikami co i gdzie klikać, ewentualnie film na youtube.

 • Dawid

  coś ? Specto zdaje egzamin wzoro, z wtyczką Napisy24 oraz opensubtitles.org zapewnia także napisy polskie w trakcie streamingu – w zasadzie codziennie oglądam i nie mam problemów, z Exodus – fakt zdarzą się zawieszki ale chwilowe, 1Channel – rozwija się dlatego ma braki ale jak na ten etap jest bardzo dobrze. To jeżeli chodzi o streaming filmów, seriali itp

 • sycącyWrap

  Mam i nie umiem z niej korzystać, wstyd się przyznawać :D

 • Mmm

  wielka sciema jak z kinomaniakiem, dostali w lape i zrobili „wyciek”, SKASOWALI podwojnie… od lobby praw autorskich i od uzytkownikow…
  Za chwile powstanie nowy servis… i ten sam jeden uzytkownik bedzie wstawial linki…
  Odnosnie pozwow- ja za ogladniecie tych filmow zaplacilem- ogladajac tony reklam w ktore musialem kliknac zeby je najpierw zamknac, niech obciaza wlascicieli reklam canami biletow kinowych
  Oczekujcie ze takie servisy beda za darmo- poprostu nie placcie za premium.

  Odnosnie polskiej policji, czy to jest sprawa kryminalna ze policja sie tym zajmuje??? niech sobie lobby sciga osobno ludzi, wzywa ich do sadu z powodztwa cywilnego! Wy co jestescie, pieski na uslugach partii a ta na uslugach lobby firm fonograficznych i filmowych?
  w katolandzie, postkomunistycznym i napewno nie demokratycznym wszystko jest mozliwe…

 • Mmm

  po co to wypisujesz glabie, wieksze zainteresowanie uzytkownikow=wieksze zainteresowanie kanalii ktore te wtyczki ukruca

 • Pan Zenek

  thnx

 • Marek

  Nie prawda był bardzo czytelny zwłaszcza premierowe odcinki seriali ukazywały się bardzo szybko.

 • Marek

  Milion dwieście serwisów VOD wszystko od groma drogie rozdrobnione nie nowe chcąc obejrzeć wszystko co się chce trzeba by nieźle zarabiać…

 • Seriale

  Straszna wiadomość!!! Popłakałam się. Było to jedyne miejsce gdzie oglądałam seriale. A zanim znajdą się w innych ofertach lub jeśli wogóle się tam znajdą, minie spory kawał czasu. Szkoda że jest u nas trudny dostęp do amerykańskich premier filmów oraz seriali.

 • kozdromen

  Proste tylko z napisami są czasem jaja. Obsługa jest banalna, to instalacja jest trudniejsza

 • kozdromen

  Przecież to proste i są instrukcje w necie.

 • Sry gregory

  Ja ostatnio trafiłem na taką angielskojęzyczną stronę z filmami gdzie jest wszystko, od najnowszych przez starsze ale zachowam ją dla siebie żeby nie upadła z powodu praw autorskich i zbytniego ruchu;p

 • Fabiopirat

  Na cda.pl to jakieś 90% filmów nie ma a które były na cdp.pl. Po drugie znalezienie czegoś na cda.pl woła o pomstę do nieba, strona potrafi się często wywalić, bo użyję polskich znaków…

 • Fabiopirat

  Dokładnie

 • Nowak

  Niedawno wykupiłam VIPa i nikt tej kasy mi nie zwróci.
  Ale gdyby był drugi KINOMAN,to też był wykupiła VIP.
  Tam było wszystko co lubię oglądać (seriale) i bez żadnych reklam.
  KINOMAN WRÓĆ!!!

 • Krytyk

  cda-hd.pl też dobra strona i wszystkie filmy bez premium jak na cda

 • AdamPK

  A czy ktoś policzył ile by kosztowało wykupienie wszystkich legalnych vod?

 • Ireneusz Duda (DUDI)

  Otwórz Kodi.
  Wejdź w SYSTEM -> Menedżer plików.
  Wybierz Dodaj źródło.
  Kliknij w
  Wpisz dokładnie http://fusion.tvaddons.ag oraz naciśnij Gotowe.
  Kliknij w wprowadź nazwę źródła i wpisz fusion oraz naciśnij gotowe, a następnie OK.
  Wróć do Ekranu Głównego.
  Wejdź w SYSTEM -> DODATKI.
  Wybierz Zainstaluj z pliku zip.
  Wybierz fusion
  Kliknij w kodi-repos
  Wybierz english
  Kliknij w repo.exodus.x.x.x.zip
  Po chwili otrzymasz informację, ze wtyczka jest aktywna.
  Wchodzimy w zainstaluj z repozytorium.
  Klikamy Exodus repository
  Wybierz Wtyczki wideo.
  Kliknij w Exodus
  Następnie przycisk Instaluj.
  Po chwili otrzymasz powiadomienie, że Exodus jest aktywny, znajdziesz go w WIDEO -> DODATKI.

 • Anka9393

  Już przenieśli się na nową stronę http://kinoman-tv.pl – mam nadzieję że odzyskam moje konto vip które miałam aktywne jeszcze 3 miesiące :(

 • grzegorz

  Dopóki twórcy, czy wytwórnie nie stworzą wielkiego serwisu vod dopóty będą powstawać serwisy pirackie. Dlaczego? Pirackie serwisy oferują całe mnóstwo materiałów w jednym miejscu. A tak widz musi mieć kilka abonamentów, bo na każdej platformie jest coś co go insertuje. A nikt nie wyda kilkuset złotych miesięcznie.

 • Daga Tolka

  Ja obecnie oglądam na strefafilmow.tv strona bardzo przejrzysta i miło się ogląda ;)

 • http://www.mixcloud.com/buszkers Buszkers

  Testowałem większość legalnych serwisów VOD (nie mam kablówki):

  Netflix i HBO (zwłaszcza) to klasa. Wszystkie platformy, zero problemów ze streamowaniem. Świetny kontent. UI HBO na Smarcie słaby w porównaniu z Netflixem, ale da się przeżyć.

  Amazon Prime Video – nie działa na Smart TV, które są z 2014 i starszych. Super pomysł, przecież każdy wymienia TV co dwa lata. ;) Kontentu po polsku jak na lekarstwo (pewnie dla niektórych to ważne). Kontent niezły (jak ktoś ogląda jakieś GrandToury itp)

  Ipla – działa na różnych platformach, ale to jak działa pozostawia wiele do życzenia. Płacisz abonament, a tnie jak cholera…

  NC+ Go – tutaj to już totalny dramat. Niestety nie da się tego oglądać, ani na webie, ani na ipadzie/telefonie. Tnie na maxa. Brak obsługi Smart TV.

 • Jack

  @ireneuszdudadudi:disqus dzięki za instrukcję – szybka, łatwa i przyjemna ;)
  Mógłbyś jeszcze napisać jak dodać do KODI jakiś serwis z napisami?

 • http://muzykawobrazkach.blogspot.com/ Maciej Kubiak

  hbo I nc+ vod to shit. Po co płacić za pakiet w kablówce i mieć dostęp online? Przecież jakbym miał na telewizorze te kanały to bym je tam oglądał. A jak chcę mieć VOD online to chcę mieć tylko VOD. Proste…

 • Łukasz

  Jeśli komuś nie zależy na dobrej jakości to polecam CDA.pl

 • kawka
 • aa

  czego nie moge zrobic pelnego ekranu?

 • Jestem gość

  Dobry serwis robi się też http://www.patrz.pl ;)

 • xxx

  no cos tam dziala nie powiem myslalem ze to sciema i chca naciagnac na kase ale filmy sa trzeba sie tylko nauczyc gdzie klikac a gdzie nie

 • Małgorzata

  Player.pl – 20 minut serialu poszatkowane 20 minutami reklam ryczących wniebogłosy. Wolałam poczekać nawet tydzień na dodanie nowych odcinków na kinomana niż katować się tvnowskim playerem.

 • ja
 • bejbi dzi

  Nie przenieśli się na stronę którą podajesz, bo jest to tylko łudząco podobna strona do kinomana, która jest usługą subskrypcji… Nie polecam.

 • bejbi dzi

  wygląda to na zwykłą usługę subskrypcji

 • tvso.pl

  seriale online na http://www.tvso.pl

 • Bobo Mila
 • jacek

  czy wiesz może proszę dlaczego gdy wbijam htp://fusion……itd wyskakuje powiadomienie że nie może się połączyć

 • m27ny

  jacy wszyscy? Jak czlowiek mieszka za granica, to nie moze ogladac na vod.tvp ani na tvn player, a zdaje sie, ze jest nas sporo, tylko w USA 10 milionow I co gdzie mamy ogladac, myslicie, ze wszedzie maja polska kablowke?

 • Monter Z.

  Ta strona to fake !, zapłaciem a i tak na vipie wyskakują porno reklamy. /poza tym nic tam nie ma.

 • Monter Z.

  Dokładnie. Najzabawniejsze, że chętnie płaciłbym za legalne źródło jesli byłoby tego warte. Dziwię się, że jeszcze nikt nie skumał jaka kasa jest na tym do zrobienia.

 • Gościu

  Jesteś sto lat za murzynami jeśli chodzi o korzystanie z treści multimedialnych w internecie, skoro tak pierdzielisz.
  Z CDA korzystam od 7dmiu lat i choć do oglądania filmów jest dużo lepsze od innych portali, gdyż ładowanie jak i jakość jest bardzo dobra, to znowuż nie posiada wyszukiwarek multimediów typu filmy i seriale dostosowanych do wyszukiwania odpowiednich treści oraz nie ma na tym portalu masy seriali oraz filmów…
  Więc nie pierdziel głupot, boś odkrył internety i jeden portalik.

 • życzliwyt

  watchtvseries se :) ale to trzeba być antypolakiem i znać angielski :)) ślicznie pozdrawiam!

 • Kion

  No szczególe że cda się wycwaniło a z seriali był np 1 ocinek a następny to już 5 bo reszta jest dla premium ale wogóle nie ma

 • Bobo Mila

  Nie

 • Aleksandra Piotrowicz-Pietrako

  włączcie alltube.

 • boguslawa gutowski

  kinoman nie dzala moze ktos wie gdzie mozna ogladac seriale ale na terenie USA

 • Paulo Murcianos

  bluecinema.online .. bez reklam, przygotowany głównie pod większe wyświetlacze typu TV i selekcjonowana treść. Dzięki temu są tam tylko najnowsze hity.

 • Ewa

  player? vod.tvp? może odtwarzacz video sobie kupić?

 • Małgorzata Raś

  Nie odzyskasz :( …ja miałam konto VIP do 2066 r. Nie odzyskałam pieniędzy ani konta na nowym Kinomanie :(

 • gość

  To ty chyba w życiu na Kinomanie nie byłeś… Nie ma i długo nie będzie nic równie dobrego.

 • DN

  meleety z kinomana nachapały się kasy za premki i zwali w pizdu. Ota i cała historia.

 • gość

  cda to klon kinomana wceśniej kinomaniaka. Z tym, że cda uległo lobby twórców i każdy materiał jaki oni każą oznacza jako płatny. Potem dzielą się gnoje naszymi pieniędzmi.

 • putlocker

  Putlocker. W Goole lub Yahoo wpisujcie tytuł filu i słowo Putlocker. Nie ma za co.

 • Romuh

  bardzo duzo racji, wystarczy zobaczyc jak np Amerykanie chronią nasze prawa u nich… Absolutnie zero zainteresowania! A tu za nasze podatki ścigamy prywatne interesy panów zza oceanu.

 • Anka9393

  Zamknęli jedną stronę i już działają pod nowym adresem kinoman-tv.pl

  Ciekawe co z pieniędzmi z niewykorzystanych kont premium na poprzedniej odsłonie serwisu.

  Warto by zrobić jakiś artykuł o tej stronie żeby przestrzec przyszłych użytkowników.

 • MateuszNh

  o czym ty pierdolisz, cda było dużo dużo wcześniej, to jak to może być klon.

 • Ewa

  Ja polecam : http://stream-online.com.pl/?u=Live_stream
  Jest naprawdę dobry :)

 • Daniel Orzanowski

  Nie gadaj są czasem hd ;D

 • Katarzyna Lorek

  cda.pl to jeden wielki śmietnik nic nie można znaleźć nic…..zalukaj.pl jest jeszcze w miarę ale też lipny…. na kinomanie wszystko było co najnowsze co jest fajne muszą zaraz zlikwidować porażka.

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement