Nokia 206 – ten telefon wytrzyma… 47 dni na jednym ładowaniu

Akcja komercyjna 16.04.2013
Nokia 206 – ten telefon wytrzyma… 47 dni na jednym ładowaniu

W poprzednich wpisach skupialiśmy się na smartfonach Nokia Asha, w przypadku których warto pamiętać, że kupując np. Nokia Asha 311 otrzymamy dostęp do darmowych gier od EA. Jednak nie każdy chce posiadać smartfon. Z myślą o takich osobach Nokia stworzyła telefon Nokia 206, który charakteryzuje się bardzo długą pracą na jednym ładowaniu baterii.

Nie ma chyba nic bardziej irytującego jak rozładowany telefon komórkowy. Zazwyczaj dzieje się to w najmniej odpowiednim momencie, gdy potrzebujemy zadzwonić lub wysłać SMS-a. Dla osób, które są wierne klasycznym telefonom komórkowym z fizyczną klawiaturą interesującą propozycją będzie Nokia 206.

Nokia 206 to telefon komórkowy wyposażony w 2,4-calowy kolorowy wyświetlacz oraz klasyczną klawiaturę alfanumeryczną. Telefon ten pozwala również na korzystanie w prosty sposób z serwisów społecznościowych, takich jak Facebook oraz Twitter. Zdjęcia oraz muzykę możemy w Nokii 206 zapisywać na karcie microSD o pojemności do 32 GB.

nokia-206

Jednak to, co jest jedną z najistotniejszych cech tego telefonu to fakt, że został on wyposażony w baterię o pojemności 1100 mAh. Nokia 206 to energooszczędny telefon, który jest w stanie działać w trybie czuwania w zasięgu sieci 2G aż 1132 godziny, czyli 47 dni! Również czas rozmów, jakie można prowadzić na jednym ładowaniu telefonu może robić wrażenie, gdyż wynosi on aż 20 godzin. Fani muzyki nie powinni być zawiedzeni, bo muzyką mogą się cieszyć aż przez 41 godzin.

Nokia 206 będzie dobrym wyborem dla wszystkich osób ceniących sobie niezawodność swojego telefonu oraz długi czas jego działania na pojedynczym ładowaniu.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

 

Teksty, które musisz przeczytać:

Dajcie spokój z Nokią 3310. Oto 9 modeli, które Nokia powinna przywrócić do życia

Przez kilka ładnych lat Nokia była dla mnie synonimem dobrego telefonu komórkowego, a później nawet smartfona. Dzisiaj pod marką Nokia wraca na rynek model 3310 – oczywiście odświeżony pod względem wyglądu, technologii i zastosowanego oprogramowania. Traktuję go wyłącznie jako ciekawostkę, bo nie potrzebuję tak prostego urządzenia. Jest jednak kilka modeli z dawnych lat i nietypowych … Continued

Felieton/Gorący temat 03.03.2017

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement