O Tomaszu słów kilka, czyli nowy bloger na Spider’s Web

20.06.2012
O Tomaszu słów kilka, czyli nowy bloger na Spider’s Web

Tomasz “Krelke” Krela – socjolog z wykształcenia, z zamiłowania pasjonat nowych technologi. Dla znajomych gadżeciarz, dla innych “nowy”, stawiający pierwsze kroki w blogowaniu o technologiach. Mimo, iż długo opierał się przed zamianą PC-ta na laptopa, to fan technologii mobilnych. W wolnych chwilach pasjonat sportu, muzyki (hard rock!),  niespełniony fotograf.

Współprowadzący portal muzyczny (NighTrain Station), gdzie zdobywał i zdobywa doświadczenie budowania społeczności oraz poruszania się w mediach społecznościowych. Wolontariusz. Twórca oraz opiekun amatorskiego zespołu piłkarskiego. Twierdzi, że doba jest zbyt krótka ;), ale stara się znaleźć czas aby odpocząć od zgiełku Internetu.

Ewa: Tyle Tomek napisał o sobie. Ze swojej strony dodam, że Tomek będzie w szczególności skupiał się na bieżących tematach, ale nie tylko. Dodam też, że osobiście bardzo cieszę się z naszego „Nowego Nabytku”, bo docelowo ma pomóc w codziennym prowadzeniu Spider’s Web. Jeszcze nie wymyśliliśmy mu nazwy stanowiska, ale pewnie to wyjdzie w praniu:)

Tagi:

Dołącz do dyskusji

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

Advertisement