Redakcja

To my tworzymy Rozrywka.Blog

Członkowie redakcji:

Przemysław Pająk – redaktor naczelny

Lat trzydzieści i jeszcze kilka. Sercem sosnowiczanin, urodzony w Katowicach (tragizm życiowy na całego). Umysłem marketingowiec, a w szczególności PRowiec. Mąż swojej żony. Ojciec dwóch cudownych chłopaków. Były dobrze zapowiadający się koszykarz (nie wyszło). Były dobrze zapowiadający się muzyk (nie wyszło). Były dobrze zapowiadający się nauczyciel akademicki (wychodziło, ale zrezygnował). Z wykształcenia anglista i ekonomista. Zafascynowany nowymi technologiami.

Teksty Przemysława Pająka znajdziesz TUTAJ.

joanna tracewiczJoanna Tracewicz – redaktor prowadząca

Redaktor prowadząca Rozrywka.Blog i felietonistka Spider’s Web. Nie śpi po nocach, bo ogląda przedpremierowo seriale i telewizyjne programy, których wy ponoć nie śledzicie, ale i tak pamiętacie, że agentem był Hubert Urbański. Nie śpi w dzień, bo przecież jest szefem działu rozrywkowego na naszym blogu.

Teksty Joanny Tracewicz znajdziesz TUTAJ.

chwastKonrad Chwast – zastępca redaktor prowadzącej

Współpracownicy wyobrażają sobie go jako dżentelmena w surducie i z cygarem w ręku. Na co dzień walczy na polu walki z brakiem kultury, prowadząc Rozrywka.Blog.

Teksty Konrada Chwasta znajdziesz TUTAJ.

Anna Nicz – zastępczyni redaktor prowadzącej

Rodem Warmiaczka, sercem Mazowszanka, z powołania entuzjastka muzyki, o której od kilku lat tu i tam pisze. Na Rozrywka.Blog od 2018 roku w roli redaktorki prowadzącej.

Teksty Anny Nicz znajdziesz TUTAJ.

dobrzyńskiPrzemysław Dobrzyński – bloger

Bezgranicznie zakochany w kinie i muzyce. Od ponad 8 lat działa w polskich mediach pisząc głównie o filmach. Publikował m.in. w Onecie, Wp.pl, Zwierciadle, Wysokich Obcasach oraz na blogu Huffington Post. Za swoje największe osiągnięcie uważa rozmowę w cztery oczy z Robertem Downeyem Jr., a za największe marzenie padnięcie na kolana z oświadczynami przed Margot Robbie.

Teksty Przemysława Dobrzyńskiego znajdziesz TUTAJ.

Tomasz Gardziński – bloger

Interesuje go popkultura w każdej możliwej formie. Jest specjalistą od animacji i wielbicielem naruszających tabu seriali. Dziennikarz i stały felietonista Rozrywka.Blog.

Teksty Tomasza Gardzińskiego znajdziesz TUTAJ.

Piotr Grabiec – bloger

piotr grabiecDrzewiej pracował w nocy, żeby zapełnić poranną ramówkę, a spał w dzień. Dzisiaj się już nieco ustatkował – w nocy śpi, żeby w dzień łapać Pokemony, chociaż ma je już wszystkie. Pisze przede wszystkim o jabłkowej stronie technologii i telekomunikacji, a także o popkulturze i wszystkim, co geekowe.

Teksty Piotra Grabca znajdziesz TUTAJ.

Katarzyna Piórecka – blogerka

O sobie mówić nie lubi, ale już o serialach jak najbardziej. Masowo zaczęła je oglądać dekadę temu i tak jej jakoś zostało, że do tej pory każdą wolną chwilę stara się im poświęcać. Chociaż czasu dużo nie ma, bo teksty na Rozrywka.Blog same się nie napiszą.

Teksty Katarzyny Pióreckiej znajdziesz TUTAJ.

robert skowrońskiRobert Skowroński – bloger

Pismak od filmu i muzyki, choć lubi być nazywany krytykiem. Związany niegdyś z… długo by wymieniać. Ponadto amator kawy i urban exploringu, który już chyba na zawsze pozostanie niespełnionym perkusistą. Da się pokroić za Quentina Tarantino.

Teksty Roberta Skowrońskiego znajdziesz TUTAJ.

Współpracownicy:

PigOut – bloger

piotr kniolaGłodny, zły i brzydki. Miłośnik trzypiętrowych burgerów, fan popkultury, entuzjasta podróży i kontestator rzeczywistości. Za gruby na hipstera, zbyt leniwy na influencera, w sam raz na blogera. Wbija kij w internetowe mrowisko od 2015 roku (PigOut.pl). Jego specjalność to roastowanie celebrytów, biczowanie polityków, wytykanie fuckupów oraz darcie łacha z całej reszty. Nie brzydzi się sarkazmem, ironią i glutenem.

Teksty PigOuta znajdziesz TUTAJ.