Redakcja

To my tworzymy Rozrywka.Blog

Członkowie redakcji:

Przemysław Pająk – redaktor naczelny

Lat trzydzieści i jeszcze kilka. Sercem sosnowiczanin, urodzony w Katowicach (tragizm życiowy na całego). Umysłem marketingowiec, a w szczególności PRowiec. Mąż swojej żony. Ojciec dwóch cudownych chłopaków. Były dobrze zapowiadający się koszykarz (nie wyszło). Były dobrze zapowiadający się muzyk (nie wyszło). Były dobrze zapowiadający się nauczyciel akademicki (wychodziło, ale zrezygnował). Z wykształcenia anglista i ekonomista. Zafascynowany nowymi technologiami.

Teksty Przemysława Pająka znajdziesz TUTAJ.

joanna tracewiczJoanna Tracewicz – redaktor prowadząca

Redaktor prowadząca Rozrywka.Blog i felietonistka Spider’s Web. Nie śpi po nocach, bo ogląda przedpremierowo seriale i telewizyjne programy, których wy ponoć nie śledzicie, ale i tak pamiętacie, że agentem był Hubert Urbański. Nie śpi w dzień, bo przecież jest szefem działu rozrywkowego na naszym blogu.

Teksty Joanny Tracewicz znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: jtracewicz@rozrywka.blog

chwastKonrad Chwast – zastępca redaktor prowadzącej

Współpracownicy wyobrażają sobie go jako dżentelmena w surducie i z cygarem w ręku. Na co dzień walczy na polu walki z brakiem kultury, prowadząc Rozrywka.Blog.

Teksty Konrada Chwasta znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: kchwast@rozrywka.blog

Anna Nicz – zastępczyni redaktor prowadzącej

Rodem Warmiaczka, sercem Mazowszanka, z powołania entuzjastka muzyki, o której od kilku lat tu i tam pisze. Na Rozrywka.Blog od 2018 roku w roli redaktorki prowadzącej.

Teksty Anny Nicz znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: anicz@rozrywka.blog

dobrzyńskiPrzemysław Dobrzyński – bloger

Bezgranicznie zakochany w kinie i muzyce. Od ponad 8 lat działa w polskich mediach pisząc głównie o filmach. Publikował m.in. w Onecie, Wp.pl, Zwierciadle, Wysokich Obcasach oraz na blogu Huffington Post. Za swoje największe osiągnięcie uważa rozmowę w cztery oczy z Robertem Downeyem Jr., a za największe marzenie padnięcie na kolana z oświadczynami przed Margot Robbie.

Teksty Przemysława Dobrzyńskiego znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: pdobrzynski@rozrywka.blog

Tomasz Gardziński – bloger

Interesuje go popkultura w każdej możliwej formie. Jest specjalistą od animacji i wielbicielem naruszających tabu seriali. Dziennikarz i stały felietonista Rozrywka.Blog.

Teksty Tomasza Gardzińskiego znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: tgardzinski@rozrywka.blog

piotr grabiec

Piotr Grabiec – bloger

Drzewiej pracował w nocy, żeby zapełnić poranną ramówkę, a spał w dzień. Dzisiaj się już nieco ustatkował – w nocy śpi, żeby w dzień łapać Pokemony, chociaż ma je już wszystkie. Pisze przede wszystkim o jabłkowej stronie technologii i telekomunikacji, a także o popkulturze i wszystkim, co geekowe.

Teksty Piotra Grabca znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: pgrabiec@rozrywka.blog

michal kaczonMichał Kaczoń – bloger

Fan popkultury, w różnych jej odmianach. Współpracownik różnorodnych serwisów, związanych z filmem i kulturą. Fan festiwali filmowych, z których chętnie tworzy relacje. Zagorzały fan “Veronici Mars”, który kilka lat temu złożył się nawet na powstanie filmu. (A więc zaciera też rączki na nowy sezon w te wakacje).

Teksty Michała Kaczonia znajdziesz TUTAJ. Jeśli chcesz się skontaktować, napisz na: mkaczon@gmail.com