„To niewypowiedziane tragedie” – Mia Farrow o śmierci trójki swoich dzieci

News/Film 02.04.2021
„To niewypowiedziane tragedie” – Mia Farrow o śmierci trójki swoich dzieci

„To niewypowiedziane tragedie” – Mia Farrow o śmierci trójki swoich dzieci

Sprawa Allen kontra Farrow nadal jest żywo dyskutowana w mediach. Mia Farrow odniosła się do plotek dotyczących jej zmarłych dzieci. Aktorka wydała oświadczenie.

Pod koniec lutego na HBO GO zadebiutował 4-częściowy dokument „Allen kontra Farrow” o sprawie oskarżeń pod adresem Woody’ego Allena o molestowanie 7-letniej Dylan, adoptowanej córki Farrow. W dokumencie Farrow nie wypowiada się o trójce swoich nieżyjących dzieci. Aktorka wydała na ich temat oświadczenie.

Spekulacje na temat śmierci dzieci Farrow narastały zresztą od lat. Punktem kulminacyjnym domysłów i plotek była emisja dokument „Allen kontra Farrow”. Widzów dziwiła nieobecność wątku zmarłych dzieci aktorki w filmie. Aktora wydała oświadczenie po to, by oddać im honor.

Tam, Lark i Thaddeus to jedne z 14 dzieci Mii Farrow.

W oświadczeniu Farrow czytamy, że Tam zmarła w wieku 17 lat w wyniku przypadkowego przedawkowania leków, które przyjmowała z powodu migreny i chorób serca, Lark odeszła w wieku 35 lat z powodu komplikacji związanych z HIV, natomiast Thaddeus odebrał sobie życie w wieku 29 lat. Aktorka podkreśla także, że każda plotka na temat odejścia jej dzieci hańbi życie jej bliskich.

Woody Allen skomentował miniseral Allen kontra Farrow, nazywając go „tandetnym hitem”. Wiele osób zarzuca osobom tworzącym dokumentem pominięcie w nim pewnych ważnych wątków, takich jak choćby wspomniany temat śmierci dzieci Farrow.

Dokument „Allen kontra Farrow” znajdziecie na HBO GO.

* Zdjęcie główne: lev radin / Shutterstock.com

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (2)

Jedna odpowiedź do “„To niewypowiedziane tragedie” – Mia Farrow o śmierci trójki swoich dzieci”

  1. To może niech odniesie się do tego, że jej dzieci oskarżały ją o znęcanie się nad tymi adoptowanymi, które nie były białe? Allena będzie oskarżała do końca życia, chociaż został uniewinniony, ale do własnych zbrodni za nic się nie przyzna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...