Vega idzie w tanią sensację. Wypuścił wywiad z mężczyzną, z którego „Cyganie zrobili męską prostytutkę”

News/Film 23.03.2021
Vega idzie w tanią sensację. Wypuścił wywiad z mężczyzną, z którego „Cyganie zrobili męską prostytutkę”

Vega idzie w tanią sensację. Wypuścił wywiad z mężczyzną, z którego „Cyganie zrobili męską prostytutkę”

Patryk Vega powraca z nowym filmem, który porusza temat handlu ludźmi. Jego tytuł brzmi jak nagłówek z tabloidu lub miejska legenda: „Cyganie zrobili z niego męską prostytutkę. Zgwałciło go kilka tysięcy mężczyzn”. Dokument możemy obejrzeć w całości na YouTube.

To taka naprawdę wywiad z anonimowym mężczyzną, który nie ujawnia swojej twarzy i trudno się temu dziwić, to nie jest bowiem łatwa historia. Będąc w trudnej sytuacji materialnej, dał się namówić przez Roma na pracę w Niemczech. Został odurzony, wywieziony do naszych zachodnich sąsiadów i pod groźbą „zajeb*nia rodziny” zmuszony do bycia męską prostytutką. Jego dramat trwał dwa lata, przez ten czas miał oddawać się ponad czterem tysiącom mężczyzn. Próbował też odebrać sobie życie.

W końcu został uwolniony przez prostytutkę. Obecnie ma 36 lat, jest zakażony wirusem HCV (zapalenie wątroby typu C) i dalej pracuje seksualnie.

Nie chcę kwestować autentyczności wywiadu, jednak ze względu na obecność tylko jednego bohatera z zamazaną twarzą, wygląda on jeszcze mniej wiarygodnie niż poprzedni dokument o handlu ludźmi – „Oczy diabła”. Prawdziwość opowiadanej w niem historii ma sprawdzić prokuratura, a sam Vega już wtedy bronił swojego filmu przed głosami krytyki. Tym razem będzie z pewnością podobnie, co już widać w  sekcji komentarzy pod filmem i na Instagramie reżysera.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (12)

16 odpowiedzi na “Vega idzie w tanią sensację. Wypuścił wywiad z mężczyzną, z którego „Cyganie zrobili męską prostytutkę””

  • On koło Jonesa nawet nie stoi. To najwyżej John Iadarola i to jest niskich lotów… Jego amerykański odpowiednik ma budżet na lepszy aktorów i ich kłamstewka są wyższej klasy.

 1. Nie “zajeb*nia”, tylko “zaj*bania”. Cenzuruje się wulgarną część wyrazu, bo co z tego, że użyliście gwiazdkę, jak w złym miejscu.

 2. Ciekawe kto poddaje w wątpliwość? To że są wręcz nieprawdopodobnie tragiczne, nie oznacza że są nieprawdziwe. Brawa dla autora za odwagę w głoszeniu prawdy.

  • Dokładnie, “to, że podobno kradniesz i wykorzystujesz do tego małoletnich brzmi niewiarygodnie, to nie znaczy, że to nie prawda”.
   Tak?

   • Żyjemy w parszywych czasach, a skoro Vega (z całej mojej niechęci do niego) wyciąga takie sprawy publicznie, to normalne jest, że coraz więcej pokrzywdzonych ludzi będzie się do niego zgłaszać.
    “Normalne” jest, że pod przykrywką pracy wywozi się młode dziewczyny z Europy wschodniej (w tym Polski) na zachód Europy aby pracowały w burdelach, w zeszłym roku słyszeliśmy o gangu cygańskim, który wykorzystywał Polaków do pracy w Holandii. Nie rozumiem czemu sytuacja jak w artykule miała by się nie wydarzyć, po prostu trzeba bardziej filtrować takie treści u źródła, bo pewnie będą pojawiać się osoby co mają po prostu parcie na szkło.

    • Grooming Gang w UK, czy w innych zakątkach świata istnieje i nikt nie poddaje tego faktu w wątpliwość. Osoby (głównie dzieci, teraz osoby dorosłe), które przeżyły ten horror nie boją się opowiadać swoich historii. Już pomijam to, że ich historie mają więcej ładu i składu niż to co zostało w tym filmie zaprezentowane.

  • I na takich widzów jak Ty Sylwio Patryk Vega bardzo liczy. On uwielbia jak widzowie wierzą, że jego dzieła są oparte na faktach ;)

 3. Nie no czy wy czytacie te artykuły – “W końcu został uwolniony przez prostytutkę. Obecnie ma 36 lat, jest zakażony wirusem HCV (zapalenie wątroby typu C) i dalej pracuje seksualnie”. Tak podszytej historii dawno nie czytalem. Czlowiek ktory przeżył taka traume dalej pracuje jako prostytutka, albo mu sie spodobalo, albo nie umie juz robic nic innego. Albo ta historia jest tak samo prwwdziwa jak obrzek jader jako nowy objaw koronawirusa .XD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...