Reżyser Życia usunięty z YouTube’a w wyniku ataku hakerów. Miał ponad milion subskrypcji

News/YouTube 14.03.2021
Reżyser Życia usunięty z YouTube’a w wyniku ataku hakerów. Miał ponad milion subskrypcji

Reżyser Życia usunięty z YouTube’a w wyniku ataku hakerów. Miał ponad milion subskrypcji

Niby w sieci nic nie ginie, ale chyba jednak czasem się to zdarza. Z serwisu YouTube zniknął kanał Reżyser Życia, a razem z nim wszystkie opublikowane tam dotąd filmy.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog

Daniel Rusin, czyli autor kanału Reżyser Życia, powiadomił właśnie wszystkich swoich fanów na profilu w serwisie Facebook, że jego konto na YouTube’ie zostało skasowane.

Proszę Państwa niestety ktoś w nocy włamał się na moje konto i skasował cały mój dorobek filmowy – możemy przeczytać we wpisie.

FILMY NA YOUTUBE ORAZ CAŁY KANAŁ USUNIĘTY.
Proszę Państwa niestety ktoś w nocy włamał się na moje konto i skasował cały…

Opublikowany przez Reżyser Życia Niedziela, 14 marca 2021

Warto nadmienić, że kanał Reżyser Życia był jednym z większych na polskim YouTubie, liczył sobie bowiem ponad milion subskrypcji, a ponad 100 opublikowanych na nim filmów obejrzano łącznie ponad 130 mln razy.

Reżyser Życia publikował na swoim kanale dużo materiałów dotyczących spraw społecznych, takich jak depresja, homofobia, a w jego produkcjach występowały nierzadko znane osoby, takie jak Anna Dereszowska czy Roksana Węgiel.

Kilka miesięcy temu vloger Gargamel ujawnił nieznaną wcześniej twarz Reżysera Życia, wskazując na liczne kłamstwa, hipokryzję, ukrywanie swoich rzeczywistych poglądów (zupełnie różnych od tych, które prezentował w swoich materiałach), manipulacje i nie do końca jasne powiązania z Funduszem Sprawiedliwości.

Na Rusina spadła wówczas niemała fala hejtu i zaczął trendować hasztag #rezyserzyciaisoverparty.

Choć filmy Reżysera Życia nie są już dostępne w serwisie YouTube, to sam twórca kanału zapewnia, że można je oglądać na Facebooku.

Źródło zdjęcia wiodącego: YouTube/Reżyser Życia

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (4)

756 odpowiedzi na “Reżyser Życia usunięty z YouTube’a w wyniku ataku hakerów. Miał ponad milion subskrypcji”

 1. Biorąc pod uwagę jakim atencjuszem jest ten osobnik to stawiam że sam sobie to konto skasował, żeby była jakaś ciekawa aferka. Bo ostatnio coś cicho, nie chcą go atakować bo się znudził…

  • Też mam na typa uczulenie.

   Jeśli faktycznie mu się włamali to oczywiście świństwo.. Ale jakoś nie było nigdy za dużo słychać o hakerskim kasowaniu kont. Ban od YT jak najbardziej… Często. Ale włamanie i skasowanie? To chyba nie jest takie proste?

   Możesz mieć rację, pasowałoby do gościa.

   • Generalnie to sporo osób miało takie akcje, ale to się kończyło banem, a potem no udowadnianiem że to nie ty nagle zwariowałeś. O skasowaniu konta to nie słyszałam.
    O ile samo włamanie – no zdarza się – może być prawdą, to konto pewnie sam sobie skasował. Bo… jw sam włam na konto już nie robi sensacji, bo to już przerabialiśmy z tysiąc razy i zwykle kończyło się na paru tygodniach bałaganu.

    Mam wrażenie że żeby Youtube skasowało komuś konto, tak samo z siebie to trzeba by dokonać jakiejś absolutnej hekatomby… bo tam w odmętach YT są przecież konta osób które popełniły morderstwa… Jeśli jakieś konto wypadałoby skasować to chyba takie, ale nie wiem – może ja czegoś po prostu nie rozumiem…
    Okej kasowali patostreamerów, ale chyba dopiero jak ci mieli już jakieś wyroki sądowe – nie wiem, nie sledze tematu.
    Kasowali też konta szkodliwe – i tak nie wszystkie, ale okej choć udawali że próbują – to tam te konta chyba były tylko poblokowane i pobanowane, treści skasowane; ale taka całkowita kasacja?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...