„Armia umarłych” to najnowszy filmowy projekt Zacka Snydera, który słynny reżyser wypuści dla świata już wkrótce przy pomocy serwisu Netflix. Produkcja rozgrywająca się w samym środku apokalipsy żywych trupów doczekała się właśnie oficjalnej daty premiery oraz pierwszej zwiastuna wideo.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Następne trzy miesiące będą bardzo ważnym momentem w karierze Zacka Snydera. Reżyser pokazał swój wyjątkowy styl już w swoim pełnometrażowym debiucie, „Świt żywych trupów”, a w kolejnych latach zasłynął adaptacjami komiksów „300” i „Strażnicy”. Ostatnio zebrało się jednak wokół niego sporo negatywnych emocji, zaś filmy „Człowiek ze stali” i „Batman v Superman” spotkały się z bardzo mocną krytyką ze strony części fanów DC.

Na swoje i nasze szczęście Amerykanin w 2021 roku otrzymał szansę na odwrócenie tego trendu. W marcu na HBO GO i HBO Max zadebiutuje jego autorska wersja filmu „Liga Sprawiedliwości”, której zwiastun również został niedawno opublikowany. Dwa miesiące później swoją produkcję od Snydera pokaże zaś platforma Netflix.

Armia umarłych” będzie połączeniem filmu akcji i horroru o zombie. Właśnie pokazano jego pierwszy teaser.

Fabuła tytułu kręci się wokół grupy najemników, która wyruszy do opanowanego przez epidemię zombie Las Vegas w celu dokonania skoku wszech czasów. Wejście na teren objęty kwarantanną wiąże się ze śmiertelnym niebezpieczeństwem, więc można założyć, że nie wszyscy z bohaterów dożyją do napisów końcowych. Zaprezentowany zwiastun najpierw pokazuje zniszczone i opustoszałe miasto, a potem przechodzi do scen z samego środka apokalipsy.

 • Czytaj także: Do sieci trafiły wcześniej zdjęcia przedstawiające najważniejszych członków obsady na planie filmu. Znajdziecie je TUTAJ.

Główne role w „Armii umarłych” zagrali: Dave Bautista, Ella Purnell, Omari Hardwick, Ana De La Reguera, Theo Rossi, Matthias Schweighöfer, Nora Arnezeder, Hiroyuki Sanada, Garret Dillahunt, Tig Notaro, Raúl Castillo, Huma Qureshi, Samantha Win, Richard Cetrone oraz Michael Cassidy.

Zack Snyder i Netflix wyznaczyli premierę jego nowego horroru akcji na 21 maja.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “Netflix + Zack Snyder = „Armia umarłych”. Jest pierwszy zwiastun”

 1. Kiepsko odnieść sie do autora tekstu, gdy tekst jest anonimowy.. Kiepsko.

  ,,filmy „Człowiek ze stali” i „Batman v Superman” spotkały się z bardzo mocną krytyką ze strony części fanów DC.”
  Eeeeeee błąd, a raczej wielbłąd!!
  Filmy spotkały sie z falą krytyki, bo rozmieszczeni fani kina akcji z superbohaterami przyzwyczajeni przez Marvela do troche śmiesznych, czasem trochę glupich filmów. Jednak jak to w dzisiejszych czasach, gdy widz dostaje nke to czego oczekiwał, często juz jest niezadowolony. Gdy film nke jest latwy, przyjemny, gdzie po dwóch godzinach wychodzisz z kina lekko, i z uśmiechem na ustach wspominasz teksty czy akcje Thora, Hulka, czy Ironmana, a za to masz do zabrania niedokonczoną myśl, czy Superman jest bardziej superbohaterwm, czy też człowiekiem.. No to tu już pojawia sie problem. Wiele osób nie po to idzie do kina by później myśleć..Np. Czemu Costner sie poświęcił? Czemu Batman nie zabił Supcia? Dlaczego te filmy są tak mroczne i nie cisną sie żeby być klinem akcji lekko zabarwionym komedią? Czy moja mama ma na imię Marta?

  A czy wszystkie filmy akcji muszą byc jak Marvela? Czy wszystkie filmy Marvela muszą być filmami akcji?
  Czy autorzy tekstów nie mogli by sie podpisywać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...