Co ze „Światem według Kiepskich” po śmierci Ryszarda Kotysa? Twórcy serialu znaleźli zastępstwo dla Mariana Paździocha

News/Seriale 24.02.2021
Co ze „Światem według Kiepskich” po śmierci Ryszarda Kotysa? Twórcy serialu znaleźli zastępstwo dla Mariana Paździocha

Co ze „Światem według Kiepskich” po śmierci Ryszarda Kotysa? Twórcy serialu znaleźli zastępstwo dla Mariana Paździocha

Po śmierci wielu aktorów wcielających się w istotnych w „Świecie według Kiepskich” bohaterów, twórcy nie zamierzają kończyć serialu. Właśnie znaleźli zastępstwo dla postaci granej przez zmarłego w styczniu Ryszarda Kotysa. Nowym sąsiadem Ferdka Kiepskiego zostanie Janusz Paździoch.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Pod koniec stycznia zmarł Ryszard Kotys. Aktor, chociaż grywał u takich reżyserów jak Andrzej Wajda, czy Agnieszka Holland, najlepiej znany jest ze swojej roli w „Świecie według Kiepskich”. Dalsze losy jednego z najdłużej emitowanych polskich seriali, a z pewnością najdłużej emitowanego rodzimego sitcomu stanęły pod znakiem zapytania. Scenarzysta pracujący przy produkcji u zarania jej dziejów stwierdził, że kontynuacja nie ma sensu. Co więcej uznał, że tytuł powinien się skończyć już kilkanaście lat temu, bo w jego planach nie było Kiepskich bez obecności Boczka, babki Kiepskiej, listonosza Edzia czy właśnie Paździocha.

Kto zastąpi Mariana Paździocha w nowych odcinkach „Świata według Kiepskich”?

I chociaż aktorzy wcielający się w wymienione postacie już nie żyją, twórcy nie mają zamiaru kończyć rozpracowywania Polaków i punktowania naszych największych przywar. Znaleźli już nawet zastępstwo dla Mariana Paździocha. Grunt pod nową, stałą postać podłożyli już dawno temu. W 541 odcinku serialu okazało się bowiem, że sąsiad Ferdka Kiepskiego ma nieślubnego syna Janusza. Jak informuje „Super Express” to on właśnie wprowadzi się do kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3 do mieszkania po swoim ojcu.

Janusz Paździoch będzie stałą postacią w serialu. Wcielać się w niego będzie, tak jak wcześniej, Sławomir Szczęśniak, który na co dzień jest dziennikarzem, satyrykiem i copywriterem. To on będzie teraz zastępować Ryszarda Kotysa i wchodzić w interakcje z głównymi bohaterami. Rodzi się więc pytanie, czy będzie to robił z równą charyzmą i urokiem co jego ekranowy ojciec. O tym dopiero przyjdzie nam się przekonać.

Prócz nowego bohatera, w nowych odcinkach mają pojawić się również znane z poprzednich sezonów postacie. A same epizody pojawią się na antenie telewizji Polsat najprawdopodobniej wiosną tego roku.

Teksty, które musisz przeczytać:

Im cofnięcie zegarka o godzinę bardzo by pomogło. Oto najlepsze seriale z najgorszymi zakończeniami w historii

Dobry serial poznajemy po tym jak się kończy, a nie jak zaczyna – parafrazując klasyka. Już nieraz przekonaliśmy się o tym, że najtrudniejszą rzeczą przy tworzeniu serialu jest właśnie wymyślenie satysfakcjonującego zakończenia. Bardzo rzadko się to udaje, czego dowodzi poniższa lista – serialów znanych i lubianych, ale hejtowanych za finał… lub jego brak.

Top/Seriale 27.03.2021

Dołącz do dyskusji (5)

6 odpowiedzi na “Co ze „Światem według Kiepskich” po śmierci Ryszarda Kotysa? Twórcy serialu znaleźli zastępstwo dla Mariana Paździocha”

  1. S. Szczęśniak już pojawił się w Świecie według Kiepskich” i raczej nie zabłysnął. On raczej specjalizował się w humorze absurdalnym poczynając asystowania w programie W. Manna i K. Materny, a później już samodzielnych występach razem z G. Wasowskim w autorskim “KOC-u” i będących częścią tego programu “T-Raperach znad Wisły”, swego czasu cieszących się popularnością wśród młodzieży. PKP – Poczet Królów Polskich i PKS – Przegląd Książek Szkolnych były alternatywnym sposobem zdobywania wiedzy humanistycznej.

  2. Niszczenie niegdyś dobrego serialu ciąg dalszy.. Ten serial powinien się skończyć w 2009 roku… Odkąd wprowadzono te denne postacie do serialu (Jolasia, pantoflarz Walduś i Kozłowski) to ten serial jest zwykłym dnem. Myślałem, że po śmierci Kotysa dadzą sobie spokój z tym serialem, ale jak widać myliłem się.. Gnatowskiego ponoć zastąpią jakimś marnym aktorzyną Gąsowskim, a Kotysa jakimś “nonejmowym” aktorem. Ileż można ciągnąć ten serial. Oni to już dla kasy ciągną. Najwidoczniej te nowe sezony wciąż mają na tyle wysoką oglądalność, że im się to jeszcze opłaca kręcić i jeszcze zarabiają na tym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...