Fani Tomasza Kammela są bezlitośni. „Odejdź z TVP i nie udawaj, że sprawy z Marzeną Rogalską nie było”

News/TV 23.02.2021
Fani Tomasza Kammela są bezlitośni. „Odejdź z TVP i nie udawaj, że sprawy z Marzeną Rogalską nie było”

Fani Tomasza Kammela są bezlitośni. „Odejdź z TVP i nie udawaj, że sprawy z Marzeną Rogalską nie było”

Prezenterka telewizyjna Marzena Rogalska zakończyła współpracę z TVP ponad tydzień temu, a mimo to sprawy w żaden sposób nie skomentował jeszcze pracujący z nią przez lata Tomasz Kammel. Fani dziennikarza nie dają za wygraną i zasypują jego Instagrama pytaniami o koniec współpracy z TVP. Kammel odpowiedział jednemu z nich.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Rozpad słynnego duetu zwanego przez fanów „Rogamelem” nastąpił na początku lutego, a sprawa wyciekła do mediów kilka dni później za sprawą poświęconego jej posta opublikowanego na Instagramie Marzeny Rogalskiej. Telewizja Polska nie czekała długo z zastąpieniem swojej dotychczasowej gwiazdy i stwierdziła, że Izabella Krzan będzie idealną współprowadzącą dla programu „Pytanie na śniadanie”. W pozostałych show za Rogalską będzie zaś pojawiać się właśnie Tomasz Kammel, co być może tłumaczy jego niechęć do komentowania odejścia dawnej koleżanki.

Dziennikarz TVP od czasu wybuchu całego zamieszania wrzucił kilka postów na swoje media społecznościowe, w większości nie związanych z pracą. Mimo to jego fani pod każdym z nich zasypują go pytaniami o dalszą pracę dla TVP. Wielu wręcz żąda odejścia prezentera i negatywnie komentuje fakt, że dalej pracuje pod rządami prezesa Jacka Kurskiego. Nie inaczej było również pod opublikowanym wczoraj na Instagramie wpisem pt. „Co ja mam dzisiaj robić?”.

Tomasz Kammel zapytał followersów o radę, a ci niemal jednogłośnie odpowiedzieli: „Odejść z TVP!”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Komentarzy w tym stylu było całe mnóstwo, choć część osób starała się mimo wszystko bronić Kammela. Jeden z fanów odpisał dziennikarzowi ze śmiechem: „Odejść z TVP”, inny dodał: „Poszukać nowego pracodawcy”, a obok posta można też znaleźć takie zdania jak: „Zaryzykować i zmienić coś w życiu zawodowym” czy „Zrezygnować z TVP”. Co ciekawe, Tomasz Kammel postanowił odpowiedzieć jednemu z komentujących, którego stwierdzenie zostało wyrażone w nieco bardziej sentencjonalnym stylu:

Przemyśleć, czy warto dalej pracować dla TVP Pis.

Czyżby autor naszych pięknych czołówek? – przekornie zapytał prezenter.

Program „Pytanie na śniadanie” jest emitowany od poniedziałku do piątku. Ostatnio został wydłużony i zaczyna się już o 7:30.

*Zdjęcie główne pochodzi z serwisu YouTube.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji (10)

11 odpowiedzi na “Fani Tomasza Kammela są bezlitośni. „Odejdź z TVP i nie udawaj, że sprawy z Marzeną Rogalską nie było””

 1. Co komu do tego, gdzie Kammel pracuje? Jego życie, jego decyzja… Przecież z krytykujących nikt nie powinien oglądać TVP, żeby nie wyjść na hipokrytę, więc w czym problem?

  • Jeśli ludzie pisali mu jak słitaśnie, że pojawił się na Yt, to dlaczego mają nie pisać, jak to ch…wo, że bierze kasę od TVP?
   Parafrazując, co Tobie, że co komu?

 2. Jakie bzdury. Co tych ludzi obchodzi, gdzie pracuje Kammel, gdzie Agurrola, a gdzie Kraśko? Myślicie że ich obchodzi, co szczeka sobie proletariat??? Czy każdy kto pracuje w jakiejś firmie/instytucji musi się zgadzać z poglądami kierownictwa?

  • Co tych ludzi obchodzi, gdzie pracuje Kammel

   Skoro zadają pytania, to znaczy, że obchodzi. A dlaczego obchodzi? Hmm… To bardziej pytanie o to, jakim człowiekiem się jest, kim się jest…

 3. Nie wiem gdzie są produkowane takie ” sensację”? Kolejny nius skierowany pośrednio w TVP. A co widzę w komentażach? 95% wypowiedzi jest typu że Kamel sam stanowi o swoim życiu. To co robi to jego prywatna sprawa. Nikt mu nie da pracy. Rogalski miała inne oparcie więc odeszła. Ale to była.jej decyzja. Kamel nie jest ubezwłasnowolniony robi też dobrze powstrzymując się od komentowania koleżanki. Jak widać komuś nie wsmak taka sytuacja i stara się pompować sztucznie problem.

 4. Trudno się dziwić. Siorbie kasę dopóki jest źródełko. W drugiej tv może tyle nie dostać. Przyjdzie czas to zmieni. Mało to osób tak ma, że siedzi w pracy, której nie lubi byle się siano zgadzało? Na pewno ten jeden dzień w miesiącu w okolicach 10. nie jest mu przykro.

 5. Trzeba jeszcze mieć odwagę powiedzieć dość
  No chyba że w domu nie posiada się lustra
  To prawda zarabiać 20 tys to jakieś przywiązanie ale upadlac się dla kasy to trochę słabe nic nie trwa wiecznie i tvpis też nie co wtedy zrobią ci pseudo dziennikarze i sztuczne gwiazdy kiedy w atmosferze wstydu zejdą że sceny na pewno będzie tłumaczenie bo tak kazali
  Kij ma dwa końce i zawsze dostaje się w łeb tylko nie wiadomo w którym momencie
  A tak poza tym gdyby Kammel był super gwiazda to inna tv na pewno z chęcią dałaby mu kontrakt więc o czym my mówimy……..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...