Idris Elba potwierdza: zdjęcia do filmu „Luther” zaczną się jeszcze w tym roku

News/Film 22.02.2021
Idris Elba potwierdza: zdjęcia do filmu „Luther” zaczną się jeszcze w tym roku

Idris Elba potwierdza: zdjęcia do filmu „Luther” zaczną się jeszcze w tym roku

O filmowym spin-offie „Luthera” mówiło się już od dawna. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że tytułowy detektyw doczeka się własnego pełnego metrażu. Teraz wcielający się w protagonistę Idris Elba zdradził, że zdjęcia ruszą jeszcze w tym roku. I jak można się spodziewać, jest bardzo podekscytowany tym faktem.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Fani „Luthera” od początku emisji serialu nie mieli łatwego życia. Drugi sezon pojawił się tradycyjnie rok po pierwszym, ale kolejne dzieliły już długie dwa lata. Po ostatniej, piątej odsłonie produkcji, której emisja zakończyła się w 2019 roku, BBC nie podało informacji o tym, co będzie dalej. Finał zaś pozostawił widzów z nieznośnym poczuciem zawieszenia. Czekaliśmy, czekaliśmy i w październiku zeszłego roku dowiedzieliśmy się, że detektyw doczeka się własnego filmu.

Dobrą informację przekazał wcielający się w głównego bohatera Idris Elba. Aktor był o to pytany za kulisami zeszłorocznego rozdania nagród BAFTA. Potem w wywiadzie doniesienia te potwierdził twórca serialu Neil Cross. Podczas rozmów z dziennikarzami obaj panowie nie kryli swojej ekscytacji nadchodzącym projektem. Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły.

Zdjęcia do filmu „Luther” ruszą jeszcze w tym roku

Jak podaje portal DigitalSpy, Idris Elba był gościem weekendowej audycji The All-New Capital Weekender. Aktor w rozmowie z prowadzącym ujawnił, że niedługo ruszą zdjęcia do pełnometrażowego spin-offu „Luthera”. Został zapytany o swoje plany na 2021 rok i powiedział:

Poza tym, że będę robił więcej muzyki, ludzie kochający moje filmy, słuchajcie, będę robił film „Luther”. Jestem super podekscytowany i mam nadzieję, że fani też się w pewnym stopniu ekscytują. Do filmu prowadziła długa droga, więc jestem podekscytowany tym faktem.

Na razie nie mamy żadnych konkretnych informacji dotyczących fabuły produkcji czy daty premiery. Z wypowiedzi Idrisa Elby wynika jedynie, że jeszcze w tym roku będzie miał okazję stanąć na planie jako Luther.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...