Marzec na Netflix Polska zapowiada się jako jeden z najgorętszych miesięcy tego roku. Stanie się tak m.in. za sprawą nowego serialu Alexa Piny. Twórca kultowej serii „Dom z papieru” powróci na platformę Netflix z nowym, wystrzałowym kryminałem sensacyjnym pt. „Sky Rojo”. Właśnie dostaliśmy jego pierwszy teaser.

„Dom z papieru” to produkcja, która w dużej mierze zrewolucjonizowała globalną strategię Netfliksa i wydatnie przyczyniła się do szerokiego otwarcia na nieanglojęzyczne tytuły. Nikogo nie zdziwiła więc przesadnie wiadomość, że pomysłodawca hiszpańskiego serialu Alex Pina podpisał z firmą długoletnią umowę na wyłączność. Na jej mocy do serwisu trafiły już fabularne „White Lines” oraz dokument „Dom z papieru. Globalny fenomen”. A już za kilkadziesiąt dni do biblioteki dołączy kolejne dzieło Piny.

Chodzi oczywiście o „Sky Rojo”, czyli hiszpański serial kryminalno-sensacyjny. Netflix dosyć ostrożnie i powoli dawkuje mediom informacje na temat produkcji, ale już teraz można ocenić, że potencjał na nowy hit jest tutaj olbrzymi. Potwierdzają to opublikowane na początku lutego zdjęcia głównych bohaterów, a także stylizowany teaser udostępniony na YouTubie przed kilkudziesięcioma minutami.

Sky Rojo” opowie historię trójki kobiet, które uciekają przed dawnym oprawcą i jego dwoma pomocnikami.

Głównymi bohaterkami produkcji są Coral, Wendy i Gina pracujące w klubie nocnym i burdelu Las Novias. Kobiety nie są w stanie dłużej wytrzymać pracy dla bezwzględnego właściciela lokalu i wspólnie uciekają. Niedługo później dowiadują się jednak, że Romeo wysłał ich śladem swoją prawą rękę Moisesa i jego młodszego brata Christiana.

Cała szóstka pojawia się w nowej zapowiedzi wideo, która pokazuje już zresztą najbardziej wyraziste cechy charakteru co poniektórych postaci. Na pełnoprawny zwiastun pokazujący faktycznie fragmenty samego serialu przyjdzie nam jednak jeszcze poczekać. Główne role w „Sky Rojo” zagrali Veronica Sanchez, Asier Etxeandia, Yany Prado, Miguel Angel Silvestre, Lali Esposito oraz Enric Auquer.

Netflix zapowiedział premierę nowej produkcji na 19 marca 2021.

Teksty, które musisz przeczytać:

Netflix + Zack Snyder = „Armia umarłych”. Jest pierwszy zwiastun

„Armia umarłych” to najnowszy filmowy projekt Zacka Snydera, który słynny reżyser wypuści dla świata już wkrótce przy pomocy serwisu Netflix. Produkcja rozgrywająca się w samym środku apokalipsy żywych trupów doczekała się właśnie oficjalnej daty premiery oraz pierwszej zwiastuna wideo.

Trailer/Film 25.02.2021

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...