TVP szybko znalazła zastępstwo za Marzenę Rogalską. „Pytanie na śniadanie” poprowadziła Izabella Krzan

News/TV 17.02.2021
TVP szybko znalazła zastępstwo za Marzenę Rogalską. „Pytanie na śniadanie” poprowadziła Izabella Krzan

TVP szybko znalazła zastępstwo za Marzenę Rogalską. „Pytanie na śniadanie” poprowadziła Izabella Krzan

We wtorek 16 lutego Marzena Rogalska ogłosiła, że po 12 latach odchodzi z TVP. Popularna prezenterka i współprowadząca programu „Pytanie na śniadanie” nie wyjawiła powodów swojej decyzji, ale Telewizja Polska raczej nie przejawia tęsknoty za swoją byłą gwiazdą. I już znalazła dla niej zastępstwo.

Marzena Rogalska była przez lata jedną z lifestyle’owych dziennikarek najbardziej kojarzonych właśnie z TVP. Widzowie szczególnie upodobali sobie jej duet z Tomaszem Kammelem, który stał się nieodłączną częścią „Pytania na śniadanie” i doczekał się nawet pieszczotliwego przydomku „Rogamel”.

Popularna prowadząca dosyć nagle pożegnała się z publicznym nadawcą, o czym poinformowała fanów za pomocą mediów społecznościowych.

W dedykowanym całemu zamieszaniu poście na Instagramie Rogalska napisała, że 10 lutego był najtrudniejszym dniem w jej karierze. Mimo to podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z Telewizją Polską. Na wiadomość szybko zareagowali członkowie ekipy „Pytania na śniadanie”, którzy na Facebooku programu podziękowali gwieździe za wiele lat wspólnej pracy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marzena Rogalska (@marzena_rogalska)

Jest nam potwornie przykro. Dziękujemy, że z nami byłaś. Na dobre i na złe.
Powodzenia ❤️
Twoje i Wasze #PnŚ

Opublikowany przez Pytanie na śniadanie Wtorek, 16 lutego 2021

Milczał za to Tomasz Kammel, co wywołało dosyć duże oburzenie wśród jego obserwujących. Wielu z nich wprost zapytało zresztą dziennikarza, czy on też zamierza opuścić szeregi TVP. Nie doczekali się na to odpowiedzi, ale podobny scenariusz nie wydaje się prawdopodobny. Dlaczego? Bo jak donosi portal WIrtualne Media, Tomasz Kammel nie tylko nadal będzie prowadzić „Pytanie na śniadanie”, ale zastąpi też dawną koleżankę po fachu w tej roli w muzycznym show „To był rok!”.

Dzisiejszy odcinek porannego programu TVP2 poprowadzili Tomasz Kammel i Izabella Krzan. Marzena Rogalska została więc błyskawicznie zastąpiona.

Nowa gwiazda TVP zyskała w ostatnim czasie sporą popularność jako współprowadząca programu „Koło fortuny”. W 2018 roku była nawet nominowana do Telekamery w kategorii „Nadzieja telewizji”, a od tego czasu pojawiła się w innych ważnych programach Telewizji Polskiej m.in. jako jedna z gwiazd podczas ostatniej nocy sylwestrowej.

Dzień dobry w środę Kochani. Zaczynamy dzień z taką niespodzianką – zapraszamy na poranną kawę z Izą i Tomkiem,…

Opublikowany przez Pytanie na śniadanie Wtorek, 16 lutego 2021

Jej obecność jako zastępczyni Marzeny Rogalskiej (i jednocześnie nowa kapitan jednej z drużyn w „To był rok!”) nie jest więc niczym zaskakującym. Co oczywiście nie oznacza, że zastąpić poprzednią prowadzącą w sercach widzów będzie łatwo. Również ze względu na coraz mocniejszy sprzeciw części środowiska celebrytów i samych odbiorców wobec współpracy gwiazd z TVP. Dla wielu osób negatywne odbierających np. stronniczość „Wiadomości” to po prostu poważna skaza na wizerunku.

*Zdjęcie główne pochodzi z serwisu YouTube.

Teksty, które musisz przeczytać:

Wysyp nowych seriali na wiosnę. 9 premier marca, o których będzie głośno

Marzec to czas odpalania wiosennych ramówek, które niosą ze sobą wiele serialowych nowości. Przygotowaliśmy więc listę premier nie tylko z platform streamingowych, ale także z tradycyjnej telewizji. W tym miesiącu będziemy mogli obejrzeć m.in. nowy serial twórców “Domu z papieru”, obiecujący polski kryminał i historię miłosną, która narodziła się w czarnobylskiej elektrowni. 

Top/Seriale 02.03.2021

Dołącz do dyskusji (4)

5 odpowiedzi na “TVP szybko znalazła zastępstwo za Marzenę Rogalską. „Pytanie na śniadanie” poprowadziła Izabella Krzan”

  1. Kammel to gwiazdka która zgasła 20 lat temu, poza TVP nie zrobi żadnej kariery wiec bedzie się trzymac kurczowo rezimówki nawet gdyby nawoływała do ludobójstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...