TVP nie może się nachwalić Agustina Egurroli. Michał Piróg: „Na balach u sku***eli zawsze grała orkiestra”

News/TV 17.02.2021
TVP nie może się nachwalić Agustina Egurroli. Michał Piróg: „Na balach u sku***eli zawsze grała orkiestra”

TVP nie może się nachwalić Agustina Egurroli. Michał Piróg: „Na balach u sku***eli zawsze grała orkiestra”

Telewizja Polska we wczorajszym wydaniu głównym „Wiadomości” wyemitowała pochwalny materiał na temat transferu Agustina Egurroli do programu „Dance Dance Dance”. Popularny choreograf jest jedną z kilku byłych gwiazd TVN-u, które ostatnio przeszły do konkurencji. Całą sprawę mocno skomentował pracujący wcześniej z nimi Michał Piróg.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Pierwsze plotki o możliwym przejściu Agustina Egurroli do TVP pojawiły się już przy okazji Sylwestra, ponieważ tancerze z jego studia brali udział w wydarzeniu organizowanym przez publicznego nadawcę, a sam choreograf dosyć chętnie udzielał się przy tej okazji w prorządowych mediach. Niedługo później transfer stał się faktem, gdy ogłoszono nowych członków jury 3. edycji tanecznego show „Dance Dance Dance”.

Okazało się, że Agustin Egurrola będzie pełnić tę rolę wraz z Joanną Jędrzejczyk i Idą Nowakowską. Ostatnia z wymienionych gwiazd również uczestniczyła przed laty w „You Can Dance – Po prostu tańcz” TVN-u. Od 2019 roku jest jednak kojarzona niemal wyłącznie ze współpracy z Telewizją Polską.

Wiadomości” TVP we wczorajszym materiale zatytułowanym „Wizjoner tańca w Telewizji Polskiej” nie mogły się nachwalić Agustina Egurroli.

W trakcie trwającego nieco ponad dwie minuty wideo (które znajdziecie TUTAJ) widzowie programu informacyjnego mogli usłyszeć o przeszłych dokonaniach tancerza, odczuwanej przez niego dumie z Polski, a także jego zaangażowaniu w Sylwestra Marzeń oraz programy „Dance Dance Dance” i „Voice of Poland”. Na temat wielu lat pracy dla TVN-u oczywiście nie powiedziano ani słowa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michal Pirog (@michalpirog)

Jeszcze przed emisją materiału przejście dawnego kolegi z „You Can Dance” skomentował w ostrych słowach Michał Piróg. Popularny prezenter w opublikowanym na Instagramie poście nie ukrywa mocnych i jednoznacznie negatywnych uczuć w stosunku do TVP. Dlatego wchodzenie we współpracę z taką telewizją nazywa dosadnie, sugerując jednocześnie wagę aspektu finansowego przy podejmowaniu decyzji przez niektóre gwiazdy:

„You Can Dance” to dla mnie piękne wspomnienia. Wszystko się kończy, by zacząć mogło się nowe. Zmieniał się skład jurorski oraz prowadząca. Aż jestem w szoku, że połowa tego składu wybrała się na bal reżimowej telewizji. Mówiąc: „to tylko rozrywka”. Fakt. Na balach u wielu sku***eli zawsze grała jakaś orkiestra, tańczył jakiś balet, grali jacyś aktorzy i to jest w tym najgorsze. Oczywiście to moje subiektywne odczucia. Każdy robi, co chce i podejmuje dobre dla siebie decyzje – podsumował Michał Piróg.

Pierwszy odcinek nowej edycji „Dance Dance Dance” zostanie wyemitowany 5 marca.

*Autorem zdjęcia głównego jest Cezary Piwowarski/TVN.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News. 

Teksty, które musisz przeczytać:

Wysyp nowych seriali na wiosnę. 9 premier marca, o których będzie głośno

Marzec to czas odpalania wiosennych ramówek, które niosą ze sobą wiele serialowych nowości. Przygotowaliśmy więc listę premier nie tylko z platform streamingowych, ale także z tradycyjnej telewizji. W tym miesiącu będziemy mogli obejrzeć m.in. nowy serial twórców “Domu z papieru”, obiecujący polski kryminał i historię miłosną, która narodziła się w czarnobylskiej elektrowni. 

Top/Seriale 02.03.2021

Dołącz do dyskusji (1)

Jedna odpowiedź do “TVP nie może się nachwalić Agustina Egurroli. Michał Piróg: „Na balach u sku***eli zawsze grała orkiestra””

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...