Zenek Martyniuk i inne gwiazdy zaśpiewają największe miłosne hity. Walentynkowy Koncert Życzeń już dzisiaj

News/TV 13.02.2021
Zenek Martyniuk i inne gwiazdy zaśpiewają największe miłosne hity. Walentynkowy Koncert Życzeń już dzisiaj

Zenek Martyniuk i inne gwiazdy zaśpiewają największe miłosne hity. Walentynkowy Koncert Życzeń już dzisiaj

Już dzisiaj na antenie TVP2 widzowie będą mogli zobaczyć transmisję Walentynkowego Koncertu Życzeń. Wśród występujących są Zenek Martyniuk, Eleni i Radek Liszewski.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Walentynkowy Koncert Życzeń organizowany przez TVP jeszcze przed swoją emisją stał się obiektem kontrowersji. Impreza organizowana jest bowiem w Teatrze Wielkim w Łodzi. Kiedy ta informacja została przekazana w internecie przez fanpage serwisu informacyjnego TVP3 Łódź, pod postem pojawiło się wiele głosów krytycznych. Komentujący stwierdzili, że scena uznanego teatru to nie miejsce dla piosenkarzy pokroju Zenka Martyniuka. Szefostwo instytucji natomiast bezradnie rozkładało ręce i na wszelkie pytania odpowiadało: „jak do tego doszło, nie wiem”.

To będzie największa walentynkowa impreza w Polsce 😍 W Teatr Wielki w Łodzi zorganizowany zostanie nie koncert, a…

Opublikowany przez Łódzkie Wiadomości Dnia – serwis informacyjny TVP3 Łódź Czwartek, 11 lutego 2021

Walentynkowy Koncert Życzeń — kto wystąpi?

Krytyka, jak zwykle w takich przypadkach, zdała się na nic. Walentynkowy Koncert Życzeń się odbędzie. Co prawda, ze względu na pandemię, występ Zenka Martyniuka został nagrany wcześniej bez udziału publiczności i zostanie odtworzony podczas transmisji w telewizji, ale prócz niego na widzów czekają jeszcze inne gwiazdy m.in. Joanna Moro, Eleni, Stefano Terrazzino, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Szwed, Radek Liszewski (Weekend), Halina Frąckowiak, Filipa Lato, Sienna Gospel Choir, Gromee, Kasia Moś, Cleo, Marek Kaliszuk, Power Play, zespoł Masters, Dagmara Jaworska i Paweł Skiba.

Wymienione gwiazdy zaśpiewają najpopularniejsze piosenki o miłości, a w trakcie ich występów widzowie będą mogli wysyłać sobie SMS-ami życzenia, które zostaną wyświetlone na ekranie. Wszystkie te atrakcje będą miały miejsce pod kierownictwem prowadzących, czyli Małgorzaty Tomaszewskiej, Agnieszki Oszczyk i Rafała Brzozowskiego.

Walentynkowy Koncert Życzeń — kiedy i gdzie oglądać?

Walentynkowy Koncert Życzeń można obejrzeć już dzisiaj, 13 lutego 2021 roku. Jego transmisja rozpocznie się o 20:00 na antenie TVP2.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Wysyp nowych seriali na wiosnę. 9 premier marca, o których będzie głośno

Marzec to czas odpalania wiosennych ramówek, które niosą ze sobą wiele serialowych nowości. Przygotowaliśmy więc listę premier nie tylko z platform streamingowych, ale także z tradycyjnej telewizji. W tym miesiącu będziemy mogli obejrzeć m.in. nowy serial twórców “Domu z papieru”, obiecujący polski kryminał i historię miłosną, która narodziła się w czarnobylskiej elektrowni. 

Top/Seriale 02.03.2021

Dołącz do dyskusji (3)

5 odpowiedzi na “Zenek Martyniuk i inne gwiazdy zaśpiewają największe miłosne hity. Walentynkowy Koncert Życzeń już dzisiaj”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...