HBO Max szykuje spin-off „Gry o tron”. Tym razem będzie to serial animowany dla dorosłych

News/Seriale 28.01.2021
HBO Max szykuje spin-off „Gry o tron”. Tym razem będzie to serial animowany dla dorosłych

HBO Max szykuje spin-off „Gry o tron”. Tym razem będzie to serial animowany dla dorosłych

Serialowe uniwersum „Gry o tron” ma być konsekwentnie powiększane. Prace nad prequelem „House of the Dragon” trwają, a na wczesnym etapie rozwoju jest jeszcze kilka innych projektów powiązanych z flagową produkcją HBO. Właśnie dowiedzieliśmy się, że HBO Max marzy się animacja osadzona w świecie stworzonym przez George’a R.R. Martina.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o mediach, filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Poganiany przez zniecierpliwionych fanów, George R.R. Martin nie śpieszy się z napisaniem „Wichrów zimy”. W najbliższym czasie miłośnicy Siedmiu Królestw nie będą mogli jednak narzekać na nudę. HBO chce jak najwięcej wycisnąć z popularności „Gry o tron”. Nic dziwnego, nie tak dawno okazało się, że był to ostatni wielki serial telewizji i po jego emisji stacja kablowa straciła dużą część swoich widzów. W planach jest więc już kilka produkcji należących do fantastycznego uniwersum.

Ze względu na najbardziej zaawansowane prace, jedynym pewniakiem jest „House of the Dragon”. Prequel „Gry o tron” będzie opowiadał o wojnie domowej w rodzinie Targaryenów zwanej Tańcem Smoków. Zapowiada się widowiskowo, ale to nie wszystko co szykuje dla nas HBO. Jak się okazuje stacja zaczęła rozwijać inny prequel zatytułowany „Tales of Dunk and Egg”, a także serial o Rebelii Roberta. Dwie ostatnie produkcje są na tak wczesnym etapie, że nie wiadomo jeszcze, czy faktycznie przyjdzie nam je zobaczyć.

gra o tron hbo

HBO Max szykuje animowany spin-off „Gry o tron”

Jak podaje The Hollywood Reporter, na wczesnym etapie rozwoju w HBO Max jest również serial animowany osadzony w świecie „Gry o tron”. Fanów oryginału wypada od razu uspokoić. Nie będzie to produkcja skierowana do dzieci, tylko do dorosłych, mająca być utrzymana w klimacie oryginału, a więc nie zabraknie w niej nagości i przemocy. Niestety, to wszystko co na razie wiadomo.

Do tej pory nie znamy nawet jeszcze nazwisk osób powiązanych z projektem. Scenarzyści mają spotkać się już niedługo i być może wkrótce otrzymamy kolejne informacje. Warto jednak przypomnieć, że to wszystko na razie mgliste plany i nie wiadomo, czy serial rzeczywiście dojdzie do skutku.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

Teksty, które musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...

MAŁO? CZYTAJ KOLEJNY WPIS...